Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Лікування наркозалежності сучасними методамиНаркозалежність, як одна з головних проблем сучасного суспільства, існує вже давно. Лікування наркозалежності дуже складний процес який вимагає максимальної участі не тільки залежного але і його рідних. Однак, багато хто помилково думає, що це всього лише «шкідлива звичка», яку потрібно приховувати від оточуючих тебе людей, забуваючи про те, що в першу чергу наркозалежність - це хронічне захворювання і невтручання в процес розвитку наркозалежності, веде до летального результату.

Багато людей, які страждають наркотичною залежністю, не можуть звернутися за допомогою в спеціалізовані клініки через упередженого ставлення до наркозалежних людей. Створився так званий ярлик наркомана. Якщо ти наркозалежний, то для всіх ти ізгой суспільства.

Зазвичай наркозалежних прирівнюють до божевільних людей. І багато в чому вони мають рацію. Ось тільки душевнохворі викликають до себе жалість і співчуття, а ось до наркозалежних, люди ставляться з відразою, побоюванням і гидливістю. Тому що наркозалежні відносяться до групи ризику і є переносниками різних вірусних захворювань.

Так само наркозалежний приховує свою проблему через гоніння з боку правоохоронних органів. Для них якщо ти наркозалежний, то обов'язково, або злодій, або грабіжник, вимагач, насильник, в Загалом, хто завгодно, тільки не людина.

Ще наркозалежному заважає звернутися в наркодиспансер, наркологічний центр в будь-який інший лікувальний заклад такий факт, як наявність наркологічного діагнозу. Він істотно обмежує права людини: не дозволяє займатися певними видами професійної діяльності, управляти власним автомобілем, служить підставою для позбавлення батьківських прав, є медичним протипоказанням для усиновлення дитини і т.д.

Але приходить час і стає зрозуміло, що без допомоги не обійтися.

Для таких випадків існують наркологічні клініки, реабілітаційні центри, де лікування наркозалежності можна пройти анонімно, тобто під вигаданим ім'ям.

- лікування наркозалежності в наркодиспансері, наркоклініці

За останні роки кількість наркозалежних, які перебувають на обліку в наркодиспансері, зросла майже в 10 разів. Кількість підлітків, доставлених в клініки, в стані «наркотичного сп'яніння» і стані абстиненції ("ломки"), збільшилася в 15 разів.

Наркозалежність включає в себе, як психічне, так і фізичне звикання організму до наркотиків. І тому для наркозалежної людини дуже важливо створити всі умови, щоб забезпечити його повний спокій під час курсу лікування.

Найчастіше результати лікування залежать від того, де саме наркозалежний проходить курс по одужанню від наркозалежності. Лікування проводиться в наркологічних диспансерах і наркологічних лікарнях, в спеціалізованих платних наркоклініках. Завданнями лікування є зняття абстинентного синдрому, наслідків інтоксикації і придушення потягу. Крім лікарів, у багатьох наркодиспансерах працюють медичні психологи.

Лікування спрямоване на формування у хворого усвідомленої стабільної мотивації або установки на остаточну відмову від споживання наркотичних речовин, і на активне включення в реабілітаційний процес.

- методи лікування наркозалежності

Сучасне лікування наркозалежності дозволяє підібрати людині, найбільш відповідні його ситуації методи лікування, що збільшує шанси позбутися залежності.

Наркозалежність лідирує серед смертельних захворювань у всьому світі. Разом з цим, наркозалежних людей стає все більше. Щороку від наркотиків гинуть сотні тисяч людей, які не встигли звернутися за допомогою, визнати, що вони в проблемі, нарешті, просто повірити, що вихід - є.

З огляду на складність захворювання, з'являється багато наркологічних центрів що займаються лікуванням наркозалежності. Це і медичні центри, і наркологічні клініки, і релігійні громади, і центри що займаються лікуванням наркозалежності народними засобами і т.д.

- терапевтичні методи лікування і реабілітаційні програми.

Позбавлення людини від фізичної залежності від наркотику - це лише перший крок при лікуванні наркоманії. Раніше було прийнято говорити про методи лікування наркоманії переважно медико-біологічними способами впливів на хворого.

Останнім часом мова скоріше йде про терапевтичні або реабілітаційні програми.

В основі роботи сучасного реабілітаційного центру лежать методи лікування наркоманії які розраховані на психологічну допомогу. Допомога людині усвідомити проблему, зізнатися самому собі і іншим, здорове осмислення своєї ситуація, самоаналіз. І спільно з фахівцями рухатися на шляху одужання.

Наркозалежність - хвороба хронічна, не буває колишніх наркоманів. Але це не означає, що життя скінчилося і більше не має сенсу. Як людина, що страждає яким-небудь хронічним захворюванням, може жити повноцінним життям, просто пам'ятаючи про свою хворобу і дотримуючись всіх необхідних рекомендацій, так і наркозалежний чоловік може благополучно жити, але для цього треба не забувати про свою проблему і дотримуватися всіх правил.

- лікування наркозалежності в реабілітаційному центрі

Слід не забувати, що лікування наркозалежності полягає не просто в знятті абстинентного синдрому в наркологічній клініці. Потрібна психологічна допомога, яка повинна обов'язково включати в себе реабілітацію в суспільстві. Для цієї мети існують реабілітаційні центри.

Вираз «реабілітація наркозалежних» - можна перекласти, як відродження або повернення до нормального, повноцінного, людського життя.

Наші реабілітаційні центри - це наявність колективу, що складається з висококваліфікованих психологів, консультантів з хімічної залежності, людей, які знають хворобу зсередини. Реабілітаційний центр пропонує кожному хворому індивідуальні умови проходження курсу лікування і реабілітації. І так само практикують анонімне лікування наркозалежності.

Для такої хвороби не існує єдиної програми одужання.

Реабілітаційні центри застосовують різні методики для боротьби з наркозалежністю. На початковому етапі одужання, якщо це необхідно хворому, надається допомога в полегшенні фізичної залежності («ломки), а після поліпшення самопочуття необхідно продовжувати одужання по реабілітаційній програмі, наприклад такій, як програма« 12 кроків ».

Мета наших реабілітаційних центрів - це формування усвідомлення наркозалежним в необхідності його повної хімічної чистоти. Відновлення фізичного стану наркозалежного, переоцінка морально-етичних норм поведінки і розвиток навичок самостійного життя в соціумі.

Реабілітаційні центри проводять визначення фізичного і емоційно - психологічного стану наркозалежного. Так само враховуються індивідуальні особливості клієнта, його інтереси, умови життя в родині.

Центр забезпечує проживання та харчування наркозалежного на час проходження реабілітації. Заходи із соціальної адаптації, куди входять групи психотерапевтичної взаємодопомоги наркозалежним, проведення профілактичних робіт над симптомами зриву, що ведуть до повернення в вживання. І, звичайно ж, пропаганда здорового способу життя. Методика, що застосовується в наших реабілітаційних центрах, дає високий відсоток одужання наркозалежних, але потрібно розуміти, що для цього необхідно тривале лікування. В умовах стаціонару це, як правило, від 6-ти місяців і вище.

Про терміни одужання ми заявляємо відкрито. Ми не обіцяємо одужання за 2-3 місяці і не стверджуємо, ніби зможемо вилікувати наркозалежність одним лише зняттям ломки. Наша методика була роками відпрацьована в практичній роботі.

- наша організація це мережа реабілітаційних центрів що займаються лікуванням наркозалежності по всій території України, Росії, Білорусії, за останні 3 роки були відкриті філії в: Ізраїлі, Німеччині, Болгарії і Латвії.

Як нам вже стало відомо, перед наркозалежністю усі рівні. І рабом цієї недуги може стати кожен. Останнім часом, з'являються все більше хворих із забезпечених сімей. Так звані «елітні» наркомани. Саме такі наркозалежні найбільше не хочуть розголосу.

За останні 3 роки були відкриті філії наших реабілітаційних центрів в: Ізраїлі, Німеччині, Болгарії, Латвії. Які гарантують наркозалежним повну конфіденційність і безпеку.

Надають сучасні умови проживання, які будуть максимально зручними, настільки, наскільки це можливо в лікуванні наркозалежності.

Клієнти проживають в кімнатах з підвищеним комфортом. Але незалежно від обраного вами реабілітаційного центру, лікування буде ефективним і результативним. Як показала практика лікування наркозалежності, рекомендується проходити реабілітацію далеко від місця проживання.

Виїжджаючи лікуватися в іншу країну, у пацієнта з'являється можливість віддалитися від свого звичного середовища проживання, і пройти курс лікування далеко від будь-яких турбот, тим самим, зосередитися тільки на своєму одужанні.

4.736 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.74 (125 Votes)