Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Лікування наркозалежності в центрі реабілітаціїНаше життя не стоїть на місці, йде час, і все навколо змінюється, нові технології, нові науки, нові перспективи.

Так само стають сучасними реабілітаційні центри для лікування наркозалежних. З кожним роком вдосконалюється програма, вносяться нововведення, нові методики, поліпшуються умови проживання.

Для того, щоб повноцінно одужувати, необхідно щоб все влаштовувало. Кому-то це важливо, хтось не звертає уваги, а комусь це необхідно. Що ж, давайте розглянемо, якими стали сучасні реабілітаційні центри.

- умови проживання в реабілітаційному центрі

Умови проживання: важлива частина одужання. Сучасні центри для наркозалежних - це великі, красиві, з усіма зручностями, будинки. Часто зустрічаються будинки, де є спорт-зали, так як, для багатьох видужуючих людей, спорт і тренажорний зал, це важлива частина. Вони хочуть одужувати не тільки внутрішньо змінюючи себе, а й підтримувати себе в хорошій фізичній формі. Так само, є будинки з басейнами, кондиціонерами, сауною, більярдом.

- заходи в реабілітаційному центрі

Для видужуючих хлопців організовуються поїздки на різні заходи, такі як, музей, де хлопці долучаються до культури, катання на роликах, походи в кіно, в театри. Організовуються гри в футбол між собою, і іншими організаціями. Щотижня хлопці разом зі співробітниками центру ходять в баню. Ми організовуємо спільні свята. У них хлопці творчо розвиваються, придумують сценки, костюми, конкурси, ігри. Влаштовуються спільні пікніки.

Лікування наркозалежності в реабілітаційному центрі  Лікування наркозалежних в реабілітаційному центрі

Реабілітаційний центр: футбол  Реабілітаційний центр: Дозвілля на морі

Всі ці заходи благотворно впливають на одужання хлопців. Уявіть, як вони в такі моменти розкриваються, вчаться дружити, вчаться підтримувати один одного, веселитися без алкоголю і наркотиків. У такі моменти вони починають по іншому дивитися на життя.

Програма лікування наркозалежності постійно вдосконалюється, розробляються письмові роботи, які пишуться саме в той момент, коли людина проходить саме цей етап в реабілітаційному процесі. Проходить робота по гештальт-терапії, системно-сімейної терапії, психоаналіз та інші напрямки. Проводять такі групи осіб, якы мають освіту і навички роботи з залежними людьми.

Ми докладаємо всіх зусиль, для того, щоб видужувати було набагато цікавіше і краще. Реабілітаційний центр постійно вдосконалюється, і ми не стоїмо на місці. Ми вкладаємо всі наші сили в кожного одужуючу людину.

4.5079365079365 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.51 (126 Votes)