Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Лікування наркоманії у підлітківПідліткова наркоманія - це проблема, яка не може не хвилювати. Спеціальних засобів, що пригнічують потяг до наркотиків не існує.

1. Лікування наркоманії краще почати коли у підлітка ще немає залежності!

Потрібно спробувати пояснити, що будь-яка наркотична речовина-це ОТРУТА і СМЕРТЬ. І чим раніше він це зрозуміє, тим більше шансів прожити довге життя.

Статистика наркоманії каже, що з числа вживаючих наркотики, виліковуються лише 5-6% людей. Офіційна статистика-це в принципі всього лише вершина айсберга. Насправді, багато не врахованих хворих.

Так само статистика наркоманії безпосередньо пов'язана зі статистикою вбивств і грабежів. Велика частка подібних злочинів скоюється власне заради видобутку грошей на наркотики.

2. З чого треба починати лікування наркозалежності

Якщо Ви вирішили допомогти дитині, то пам'ятайте, що перед вами зовсім інша людина. Тепер він здатний обдурити, зрадити, зробити жахливі речі. Пам'ятайте завжди, перед вами раб наркотиків. Нехай він добре уявляє, що його чекає, і ви так само повинні знати, чого вам буде це коштувати, яких матеріальних і душевних витрат. Ні в якому разі не «йдіть у нього на поводу!

Ви ведучий, а він ведений. Не міняйтесь ролями, якщо хочете домогтися результату. Повністю ізолюйте його від всіх минулих контактів, друзів, бажано відвезти в інший населений пункт. Подалі і надовго. Направте сина (доньку) на програму реабілітації. Отримайте максимум з програми реабілітації. Дивіться на результати програми, а не на обіцянки.

Поспілкуйтеся з тими, хто пройшов саме цю програму. Центр здорової молоді "Рецена" пропагує, ефективну, визнану в усьому світі програму одужання - "програма реабілітації 12 кроків". Влаштуйте дитині зустріч з колишнім наркоманом, який більше року не приймає наркотики, повністю самостійний і не залежить від своїх родичів. Треба, щоб ваш син (донька) повірив у реальність позбавлення від наркотиків.

Співробітники реабілітаційного центру не з чуток знайомі з проблемою лікування наркозалежності. Вони знають хворобу зсередини і готові допомагати людям, позбутися від смертельної недуги. Якщо Ви не зробите жодних кроків щодо вирішення цієї проблеми, наслідки будуть плачевні. Не варто йти від проблеми, не варто закривати очі і робити вигляд, що ні чого страшного не відбувається, а якщо і відбувається, то само собою пройде. Не пройде.

Хворобу набагато легше перемогти на самому початку. Наші психологи та консультанти завжди готові Вам допомогти.

4.3720930232558 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.37 (129 Votes)