Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Правда про метадонову програмуДля звичайної людини, необізнаної в медичні терміни, слова «замісна терапія» і не несуть нічого певного. В Україні під цими словами, мається на увазі так звана «метадонова програма».

Метадон, як кінцевий результат, з'явився в середині ХХ століття.

Метадон - це похідне від опіатів, синтетична речовина. Він був винайдений американським вченим. Спочатку метадон використовували як сильнодіюче знеболювальне в медицині. Він викликає седативну та знеболюючу дію, тобто вся робота організму людини сповільнюється, так само, як і при прийомі героїну, але метадон діє набагато сильніше, а сам ефект ейфорії слабкіше. Точних фактів немає, але є гіпотеза, що метадон був синтезований за наказом Гітлера (початкова назва була «Дольфін». У 60-і роки метадон почали застосовувати для «лікування наркоманії». Спосіб був розроблений американським вченим, і суть в тому, що людині , яка має героїнову залежність, вколювали метадон, як замінник героїну. Ідея була в тому, що це дозволить знизити рівень злочинності на грунті наркозалежності. І так само вважали, що метадонова програма зменшить вживання нелегальних наркотиків. На жаль всі ці ідеї були не результативні і не привели до бажаного результату. З тих пір, як була запущена ця програма, не було жодного підтвердження про те, що хтось вилікувався за допомогою «метадонової програми».

Безсумнівно, що метадон просочився за стіни лікарень і клінік, відповідно люди стали вживати метадон і збільшилася кількість випадків передозувань. Ще цей препарат випускали у вигляді таблеток, ампул і мікстур. І приймати його, не використовуючи внутрішньовенний і внутрішньом'язово спосіб, а також, зниження ризику заразитися СНІДом, приваблювало новачків.

Про дію метадону

Ефект наркотичного сп'яніння від метадону триває не менше доби, але і відповідно ломка після припинення прийому препарату протікає 10-15 діб і переноситься дуже важко. А в зв'язку з тим, що людина, приймаючи метадон у вигляді мікстури, або таблеток не відчував такої ейфорії, як при вживанні героїну, то більшість наркоманів стало вживати метадон внутрішньовенно, і як наслідок це призвело до передозування, і більшість з них закінчувалися летальним результатом.

Багато країн відмовляються від застосування метадону. У Росії він заборонений зовсім. І входить в список найнебезпечніших нелегальних наркотиків. І також заборонені законом будь-які «метадонові програми».

Але фармакологічні компанії знаходять нові країни для просування своєї продукції. Причому так це все барвисто вуалюють під дієвою і благою справою. Уряд України, за допомогою «замісної терапії», (вона ж метадонова програма), все ще намагається, так би мовити, взяти під контроль незаконне вживання наркотиків.

Ця програма була створена в Україні для того, щоб:

  1. Скоротити потік наркотику в Україну;
  2. Дати наркозалежному жити більш менш нормальним життям, не крадучи і не думаючи про те, де взяти грошей на наступну дозу;
  3. Для захисту своїх громадян від наркозалежних;

Нелюдяно це чи ні, судіть самі, але у того хто сів на цю програму, розсіюється останній шанс повернутися в здорове суспільство. І практично кожен наркоман знає, що таке метадон і що вилікуватися від наркоманії за допомогою нього, це всього лише ілюзія. Насправді це заміна однієї залежності на іншу, ще більш важку залежність.

Наркозалежні тихо вмирають від цих синтетичних програм швидше ніж від героїну. Це справжнісінька ПАСТКА для наркомана, з якої він вже ніколи не вибереться !!!

Виходить так, що уряд України проводить не лікування наркоманії, а скоріш чистку нації, ось таким методом ...... і це СТРАШНО !!!!!!

4.4307692307692 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.43 (130 Votes)