Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Лікування наркоманії на дому і в наркологіїКажуть, у житті як на війні-всі засоби хороші. Але як бути коли в сім'ї є наркоман, чи всі засоби хороші в цій війні з залежністю, що робити?

1. Лікування наркоманії в наркології

Часто, коли сім'я стикається з проблемою наркоманії, родичі вирішують її своїми силами, а саме, кладуть в наркологію, багато хто намагається прокапати вдома, або купують знеболюючі таблетки, і батьки сподіваються, що одного разу цілком достатньо, що після залежний не повернеться до вживання.

Але мало хто знає, що такого лікування недостатньо для повернення залежного до нормального життя, і за невеликий проміжок часу, залежна людина починає вживати з новою силою і дуже швидко опиняється "в системі".

Лікування наркоманії в наркології дає тільки зняття фізичних "ломок", тимчасове полегшення, але наркологи багато чого не говорять, що це хвороба, що детоксикації мало, що є тяга і ейфорична пам'ять, і що контрольовано вживати не вийде. Що практично всі 100% пройшли детоксикацію згодом повертаються до вживання.

Я знаю безліч прикладів, коли хлопці лягали в наркологію неодноразово, і знову зривалися. "Коли пройшла" ломка "і відчуваєш себе добре, даєш собі слово, що більше не будеш вживати. Але вийшовши хочеться спробувати раз на місяць, і пробуєш. Далі думаеш, ну раз в два тижні, потім раз в тиждень, і так попадаєш знову до систематичного вживання.

Я лежала в наркології п'ять разів, і кожен раз я думала, що це останній раз. І терміни перебування були різними, два тижні, п'ять днів, і.т.д. Останній раз я лягала на місяць, тоді я вже боялася виходити з наркології, т.к я знала, що знову зірвуся, перебувала в наркології до тих пір, поки не поїхала в реабілітаційний центр ... "- це приклад дівчини, яка вживала наркотики більше десяти років, а зараз знаходиться в тверезості більше двох років.

2. Лікування наркоманії на дому

Інший випадок коли самі залежні просять купувати їм таблетки, які знімають "ломки", таке лікування наркоманії на дому можна назвати самообманом. В основному, до складу таких таблеток входить препарат, який називається кодеїн-а ця наркотична речовина, міститься в невеликих дозах, тому таблеток потрібно прийняти мінімум п'ять, для того, щоб полегшити біль. Такі таблетки теж формують хімічну залежність, і швидко, приблизно через п'ять прийомів. На жаль, таблетки і сиропи, що містять кодеїн продаються в аптеках, і легкодоступні.

Різного роду снодійні можуть використовуватися в цілях посилення тяги при вживанні наркотика. Хоча сам залежний може сказати, що вони йому потрібні для того, щоб спати.

Хочеться звернути увагу на препарат, який називається "Лірика", залежні люди часто застосовують його, щоб зняти "ломки". Мені хочеться описати, що відбувається насправді.

Це препарат настільки сильно паморочить голову, що людина відчуває себе "п'яною", при цьому вона все одно відчуває "ломку" трохи слабже, але все таки вона ні куди не дівається. Особливість цих таблеток в тому, що якщо людина задумала, наприклад, покінчити життя самогубством, то вона це легко може зробити, тому що людина практично нічого не тямить і не розуміє що відбувається.

Скажу прямо, що в домашніх умовах НЕ МОЖЛИВО вилікувати наркоманію. Не варто довіряти залежній людині, коли вона говорить, що ось саме ці таблетки йому допоможуть. Часто довірливі батьки самі купують таблетки-наркотики, не підозрюючи про це. Коли в домі з'явилася біда-наркоманія, не намагайтеся вирішити її самотужки, звертайтеся за кваліфікованою допомогою до фахівців.

Разом ми можемо багато чого.

4.4692307692308 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.47 (130 Votes)