Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Марихуана не наркотик?

Коли я чую це питання, у мене не виникає не на секунду сумніву, в тому що «план» - це наркотик.

Мені здається що крилату фразу- «трава не наркотик» придумали люди на початковій ранній стадії свого вживання «марихуани».

1. план, марихуана - це наркотик

Перша причина по якій я вважаю що «марихуана» є наркотиком - це наукове підтвердження того - що «план» є психо-активною речовиною, що змінює свідомість, викликає певну легкість, розслабленість і масу інших приємних відчуттів. І незабаром внаслідок систематичного вживання людина перестає відчувати себе комфортно без допінгу, з'являється апатія, байдужість, втрачається життєвий інтерес без «веселої рослини».

На мій погляд «план» дуже небезпечний тим, що людина довго не розуміє серйозності і наслідків вживання. Багато залежних усвідомивши, що більше не можуть повноцінно жити без «трави» виправдовують своє вживання тим, що їм краще курити, ніж вживати алкоголь.

2. заперечення вживання наркотику

Також дуже сумно те, що ті, хто вживає говорять про те, що для них, не проблема кинути палити «план», що характерно вони самі в це щиро вірять, але насправді - це заперечення проблеми, а «Заперечення» - частина хвороби під назвою «залежність» у своєму житті я бачив далеко не одного «планокура» що голосно заявляв, що він не наркоман і що «трава не наркотик», але надалі щоб придбати чергову порцію «гарного настрою», як аби «не наркомани», виносили зі своїх будинків дорогоцінні речі, побутову техніку і в підсумку розповідали про тимчасові фінансові труднощі, але ці труднощі мають властивості бути постійними.

Я хочу сказати про те, що вся складність в тому що вживаючому «план» що б довести що у нього проблема, іноді необхідно кілька років, а безліч божевільних вчинків які здійснила людина через свою тяги до «марихуани» і стають яскравими доводами його проблеми . Так що якщо ви чуєте з чиїхось уст, що «трава не наркотик» мені здається у цієї людини величезні проблеми, про які він сам ще не здогадується.

4.8524590163934 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.85 (122 Votes)