Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Алкоголь - неприємні наслідкиА давайте згадаємо про алкоголь. Різноманіття алкогольних напоїв, різних насичених квітами і смаковими несподіванками коктейлі.

Як барвисто вони виглядають в кафе і ресторанах, бармен - ну чарівник хлопець, красень. Та й на будь-якому пікніку, під шашличок горілочка і пивко в самий раз. Можна і без шашлику, власне, випити є, в танок підемо.

А тепер дозвольте трохи відверто висловитися. Як пройшла та злопам'ятна вечірка, події що вы не пригадаєте?

Алкоголь: наслідки вживання

Не можете згадати не тому, що це було так давно або цих вечірок було стільки, що вже з ліку збилися. Ні, Ви просто були п'яні. Ну, вибачте, пощекочу ваші спогади, ваші емоції. Так, до речі, як щодо емоцій в цей вечір, які емоції вас пов'язують з цього вечора? Радість, захват або, може бути гордість за себе? Або, це скоріше сором і незручність? Як тільки хтось в компанії заговорить про ту вечірку, ви чомусь відразу заливаєтеся фарбою і намагаєтеся втекти.

 

А когось із присутніх там до сих пір уникаєте, щоб уникнути косих поглядів і насмішок. Ніяково, незручно, неприємно, соромно. Знаєте, всім би нам було простіше, була б машина часу. Перемотав, виправив, і вуаля.

Але нажаль. А як все починалося. Вийшов з хлопцями по пиву пропустити, зустрів друга дитинства, за чаркою розмова куди краще піде, у товариша син народився, просто гріх не відсвяткувати. Все під контролем ... .будто б було, а як напився .... не пам'ятаю. Про те, як дісталися додому (і добре, якщо додому!), І про те, що добрий ранок було зовсім не добрим, я думаю можна не згадувати.

Погляд на алкозалежність

А з яким презирством ми дивимося на тих, хто просить додати на чвертку рубль бомжів? Думаєте, вони із захопленням прагнули до такого статусу? Ні, просто все вийшло з-під контролю. Алкоголь просто виявився сильнішим їх. Всього трішки захопилися, а тут вже і друзі відвернулися, і з дому в шию погнали. А нічого, вони там серед своїх товаришів по чарці знайшли. Відмінна перспектива, чи не так?

Може, мій погляд здався Вам дуже перебільшеним і фанатичним. Але занадто наше покоління дешевить. У нас неприємність, вип'ємо, та забудеться. Веселощі, так відсвяткуємо мажорним алкоголем. Наприкінці тижня ми обов'язково заслуговуємо на келих чогось розслаблюючого. Ми мерзнемо - ми гріємося алкоголем. Ми забули, та ми думки вже не допускаємо про те, що веселитися і вирішувати проблеми можна тверезо, і ці шляхи нітрохи не поступаються алкогольним рішенням. Та заради експерименту, спробуйте вечорами ганяти чаї, влаштуйте тематичну вечірку з тими ж друзями, а вранці бадьорим і тверезим рушайте на пробіжку. Яскравого, і тверезого вам життя без ілюзій. Дерзайте.

4.7272727272727 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.73 (121 Votes)