Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Жіночий алкоголізм і його специфіка

Жіночий алкоголізм - найважче захворювання в світі.

Алкоголь - це продукт що доступний на кожному кроці, купити його не складає ніяких труднощів. Приблизний вік, коли жінки починають вживати алкоголь, 15-18 років, і як правило, це відбувається на свята, або на перших дискотеках, в компаніях.

Люди дуже часто недооцінюють небезпеку цього продукту, але алкоголь, так само як і наркотики, формує хімічну (алкоголь) залежність, і жіночий алкоголізм практично невиліковний. Чому?

- жіночий алкоголізм і його особливості.

Ну, по-перше, жіноча алкогольна залежність формується набагато швидше, ніж чоловіча. Жіночий організм практично не переробляє алкоголь, і саме це є причиною швидкого формування залежності.

Формується залежність у віці 30-45 років. І найчастіше причиною того, що жінка починає вживати алкоголь, є психологічні проблеми. Це можуть бути і депресії, втрата рідних (чоловіків, дітей, батьків), так ж це може бути самотність, невлаштованість в житті (сім'я, кар'єра), нездійснені мрії і надії. Дуже часто зустрічаються випадки, коли жінки починають випивати після роботи, виправдовуючись тим, що дуже втомлюються, можуть пити на самоті, або з подругами "по нещастю".

Спочатку, ніби все не погано, трохи після роботи, нічого страшного. Але потім, змінюється поведінка і почуття. Жінка, в період похмілля, має сильне почуття туги, апатії, нервозності. У період, коли вона випиває, може ставати агресивною, дратівливою, можливо навіть божевільною.

- правдива історія

Ось що розповідає моя знайома, у якої п'є мама: "мама, в період коли п'яна стає некерованою. Вона каже, що їй це абсолютно не заважає, йдучи з роботи вона купує додому пару пляшок "червоного" або горілку. Якщо вдома немає мого старшого брата, то вона п'є сама, а якщо він удома то з ним. Найжахливіше коли починаються вихідні.

Мама з братом п'ють разом, і це відбувається так: вони купують відразу пляшок п'ять горілки і п'ють, до тих пір поки не впадуть, потім сплять якийсь час, години дві, один прокидається будить другого, і заново п'ють. Практично ні чого не їдять, і ось так все вихідні. Але і це ще не все. Коли мама п'яна - вона несамовита. Накидається битися на всіх, може почати різати собі вени, включає газові комфорки. Взагалі - це КОШМАР. Квартира, де вони живуть перетворилася в "сарай", періодично прогулює роботу.

І коли я намагаюся донести до неї, що у неї проблеми, вона відповідає, що все добре, що вона впорається сама і допомога їй не потрібна. Коли я звернулася за порадою в наркологію, завідувач відповів, що вони можуть закодувати, але жіночий алкоголізм невиліковний. І якщо її зараз закодувати, потім вона почне пити ще сильніше. Не дивлячись на це, я її кодувала, два місяці протрималася .... і все. Тепер я не можу її зупинити, протягом восьми років .... ".

- небезпека жіночого алкоголізму

Алкоголізм небезпечний тим, що алкоголік практично ніколи не усвідомлює і не визнає, що він алкоголік. Жінка алкоголік повинна зрозуміти, що їй потрібна допомога. На жаль зараз алкоголь доступний в кожному магазині, і для того, щоб його придбати, ніякої складності немає.

Будь то дівчина чи жінка, всі вважають, що вони здатні контролювати своє вживання алкоголю, просто можуть пити, а можуть не пити .Однак - це є великим самообманом і не підтверджується життям.

Ще один обман в соціумі - це пиво, або пивний алкоголізм. Розвивається він в більш ранньому віці, приблизно 18-30 років. Молодь вживає пиво літрами, не замислюючись про наслідки, вважаючи що від нього нічого не буде. Але це помилка!

У загальній кількості підлітків пивним алкоголізмом страждають 75% -80% підлітків. Це особлива форма алкоголізму.

Існує думка, що пивний алкоголізм важче вилікувати, так як пиво не сприймається як серйозний алкогольний напій, і до нього істотно швидше формується психічна залежність. Пивний алкоголізм діє повільно і нишком, виробляє менш відразливе враження, але тим він і підступніше.

Від будь-якого виду алкоголізму, в тому числі і жіночий алкоголізм, - з'являються хронічні і смертельні захворювання, такі як, цироз печінки, гепатит, рак товстої кишки, захворювання серця. І відповідно, безліч психологічних проблем.

Алкоголізм є алкоголізм, і ми його не поділяємо на пивний і горілчаний. У боротьбі за своїх рідних і близьких, часом будь-які методи хороші. Не дивлячись на те, що говорять алкоголізм невиліковний, потрібно пробувати всілякі способи лікування. У моїй практиці часто зустрічаються алкозалежні дівчата, жінки, які, після проходження курсу реабілітації, знаходили сенс життя, поверталися в сім'ї, знаходили тверезість. Одужання можливо-необхідно пробувати, і не опускати руки.

4.52 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.52 (125 Votes)