Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Наркотики і наркоманіяЛюдина - це істота, яка вічно в пошуках духовного і фізичного задоволення, того, що могло б відвернути його від мирської суєти і проблем, того, що могло б їй дати відчути прилив радості і щастя хоча б на деякий час, тому що в світі він його не знаходить.

Навіть якщо і знаходить, те їй цього мало.

- наркотики допомагають забутися?

У цьому їй «допомагають» наркотики, алкоголь і ще інші ... вони обіцяють насолоду, але це лише тимчасове помутніння в нашій голові, фальш. Це обман нашої свідомості, але воно так приємно, що людина піддається цій спокусі і потім потрапляє в рабство, залежність, тому що вже без цих відчуттів, які дають їй наркотики, не може обходитися.

Наркоманія зараз, на жаль дуже прогресує і в цю пастку потрапили багато людей, але мало хто зміг вибратися. В основному це підлітки, які «хотіли спробувати в житті все». Особливо якщо це заборонене, а підлітків навпаки тягне до невідомого і небезпечного. І в такому віці дуже складно пояснити людині, що шлях, який він вибрав, небезпечний і понесе за собою дуже погані наслідки, якщо вчасно не зупинитися. Наркотики ще нікому життя краще не зробили, а навпаки - відібрали її у дуже багатьох і цього, на жаль, не змінити. Людина, яка приймає наркотики, забувається в реальному світі, його вже нічого більше не цікавить, крім прийняття чергової дози.

- причини вживання наркотиків

Причинами наркоманії серед молоді досить багато. Це і відсутність рідних і близьких, які можуть подарувати їй любов і турботу, розуміння, що нам просто необхідне. Адже щаслива людина навряд чи буде братися за голку. А осиротілих дітей в нашій країні хоч відбавляй і не тільки в нашій. І ця проблема була завжди. Також, коли молода людина шукає себе в цьому світі, вона починає наслідувати дорослим. Взяти, наприклад, рок зірок. Вони «круті», відомі, популярні, приймають наркотики, алкоголь і молодь вважає це привабливим і класним. І думають, якщо і вони будуть себе так вести, то теж будуть такими ж крутими.

Початок здається казковим і цікавим. Беручи наркотики людина просто розслабляється і «кайфує», але це триває недовго. І коли «магічна» дія закінчується людині стає погано, сумно, повертається та порожнеча, що і була всередині, але здавалося, що вона вже заповнена. І за цю швидкоплинну і короткочасну насолоду людина готова віддати все, що має, навіть душу. Дуже складно зупиниться і кинути, тому що в організм вводиться речовина, без якої йому погано, неприємно і життя здається просто нестерпним.

- чи є вихід без з наркотичної ями?

Вибратися з цієї ями практично неможливо, тільки якщо людина сама не захоче більше приймати наркотики. Якщо людина реально хоче зав'язати з цим, то ніщо її не зупинить. А якщо не хоче, то мала ймовірність того, що вона кине. Єдине що ми можемо зробити, так це молиться за них, тому що тільки Господь може заповнити ту порожнечу, що є в кожному з нас і заповнити її любов'ю, миром, здоровим глуздом і спокоєм; стежити за нашими дітьми і близькими, щоб вони не потрапили під поганий вплив. Бути для них прикладом, знаходити час для спілкування і проводити з ними час, особливо в моменти будь-яких проблем, нещасть, бути підтримкою. Адже людині саме цього і не вистачає - любові, турботи, ласки. Якщо це буде в її житті, то про наркотики навіть думки не буде.

волонтер реабілітаційного центру

4.758064516129 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.76 (124 Votes)