Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Історія порятунку від наркоманії в реабілітаційному центріЯ народилася в сім'ї де були мама, тато, старший брат, бабаусі і дідусі. Я була улюбленою дитиною. У школі я не була відмінницею, росла з хлопчиськами хуліганами, і була дуже симпатичною. Я рано почала йти гуляти, ночувати у подруг, дискотеки, випивка і.т.д. завжди шукала собі хлопців старше ніж я, мінімум років на 5.

Наш двір кішіл наркоманами зі стажем і я завжди спілкувалася з ними, мені було цікаве їхне життя.

У 15 років я познайомилася зі своїм першим хлопцем, він був старше, тільки звільнився з в'язниці, був наркоманом. Він то і запропонував спробувати героїн в перший раз, я погодилася, було дуже цікаво що-ж це таке, і було не страшно. У перший раз не сподобалося, але це мене не зупинило. Так я стала з ним колотися щодня. Грошей у нього не було, а у мене золото, гроші, дублянки, техніка. Життя здавалося таким кайфовим. Сидячи на лавці за школою я дивилася як мої однокласники бігають на фіз-рі, а я вколота, курю і мені круто ...

Через вживання в 10-му класі мене залишили на другий рік, я кинула школу, намагаюся вступити до технікуму. Але провчившись там пів року мене відраховують за невідвідуваність.

Далі цього хлопчика садять в черговий раз. Я залишаюся одна, на кумарі продавати з дому більше нічого, і я в перший раз звертаюся за допомогою до бабусі, яка поставилася з розумінням і відвела мене в підліткову наркологію. У 16 років мені ставлять діагноз гепатит ВС хронічної форми.

У 17 років я завагітніла, вирішила народити дитину, батько відмовився, тому в 18 років я народила здорового хлопчика, сподіваючись що життя моє змінитися в кращу сторону. Але в 18 років присвятити себе дитині я не хотіла, стала ходити гуляти, швидко повернулися старі друзі-наркомани, довго мене вмовляти не треба було. Я швидко повернулася в систему, непомітила як я опинилася на голці.

Одного разу прийшовши додому з другом вирішили вколотися. Зайшли в туалет, він вколов мене і вийшов, а я залишилася там. Прокинулась через якийсь час, не розуміючи що відбувається, бабуся, швидка, сусідка, мій друг ... Лікар зі швидкої допомоги каже що я наркоманка, що у мене всі руки в проколах. Далі я дізналася що я зловила передозування, мене витягли з туалету вже без дихання, не могли довго відкачати, а мій син, якому було 3 рочки, сильно плакав і повторював що «мама померла».

І це мене не зупинило. Рожевий період тривав дуже довго. За цей час я 4 рази лежала в наркології, але вистачало мене не на довго, максимум на місяць і все починалося знову.

Страшні наслідки вживання наркотиків

У 2009 році я познайомилася з хлопцем, його звали Діма, він був наркоман з 15 ти річним стажем вживання. Ми разом почали жити, мені здавалося, що він найбільша любов у моєму житті. Я намагалася врятувати його, ми хотіли разом перекумариться, я вмовляла лягти його в лікарню, він ліг, але відразу втік звідти. З ним я опинилася в ще більш гіршому положенні, доза стала більше, грошей нема, додому мене не пускають. Ми стали здавати техніку, що була у нього вдома. І так тривало ще рік. Але несподівано у нього стало погіршуватися здоров'я. За два тижні він схуд так, що залишилися одні кістки обтягнуті шкірою, з кожним днем він згасав. Останні три доби він уже не вставав, я була з ним, ходила за наркотиками, знала що його кумарить і мене теж, і не дивлячись на те що його стан був жахливий, я ж його і колола. В останній день він був без свідомості, метався по ліжку, я викликала швидку. Приїхавши лікар сказав що він вмирає, питання часу, тому що всі внутрішні органи у нього відмовили, забрали його до лікарні. Увечері цього ж дня подзвонили і повідомили що він помер ... здавалося що в той момент померла і я.

Після цього я думала «навіщо мені це життя?», Нічого немає, щастя немає, життя не вдалося, треба заколоти так, щоб померти. Але грошей не було. І тоді я стала розводити одного хлопця, потім дізналася, що він бере дуже велику кількість героїну на продаж і у нього багато грошей. Дуже швидко я зрозуміла що жити з ним для мене дуже вигідно, він продає і він заробляє, оборот дуже хороший. Я ні в чому собі не відмовляла, шмотки, телефони, золото наркомани приносили в великих колличествах, у мене було все. Доза на добу досягала 5-6 грам героїну. Я ні коли не замислювалася про те що все може закінчитися сумно ...

З ним ми жили в приватному будинку, і одного разу його знайомий зайшов до нас, як-би в гості. Вони сиділи в прибудові і щось обговорювали, як раптом я почула шум і крики. Я злякалась. Схопила телефон і гроші, розбила вікно і побігла світ за очі. Через якийсь час я повернулася і побачила що він весь у крові, у коло все забризкане кров'ю. Я викликала швидку, його відвезли в лікарню, голова була розбита в 5 місцях.

У страшному страху я прожила з ним в цьому будинку ще близько місяця. Але одного разу він поїхав за наркотиками і не повернувся. На наступний день я дізналася що його спіймали, і при ньому знайшли 15 грам героїну. Як я не намагалася я не змогла його викупити, і його посадили на 4 роки.

Я забрала все що було можна і повернулася додому. Він залишив мені велику суму грошей, в надії на те, що я лягу в платну наркологію і кину колотися. Але я так і не лягла. Доза була величезна, я не продавала наркотики більше, і в перебігу двох місяців у мене закінчилося все ... все що можна було продати. У ці дні я зрозуміла що таке справжні ломки. Часом я вставала і втрачала свідомість від болю, ночами мені стало мерещеться що наді мною хтось склоняеться і пильно дивиться. Я відчула подих смерті, я тихо вмирала у себе в ліжку. В той момент стало дуже страшно, мені 26, сину- 8 років і старенька бабуся ... На мене було страшно дивитися, шкіра і кістки, все що залишилося від красивої дівчини. 11 років вживання зробили свою справу. Страшно захотілося жити, хоча-б ще трохи. Я стала проситися лягти в наркологію, але завідувач вже знав мене і відмовлявся брати мене, тому що боявся що я помру у нього у відділенні. Але після довгих умовлянь і сліз він погодився, в останній раз.

Після того як я відійшла від дій ліків, я стала думати, а що далі? Я боялася вийти з лікарні, тому що знала що все почнеться заново, а я так більше не могла.

Реабілітаційний центр "Рецена" нова жіснь разом з нами

І тут з'явився Андрій, який розповів мені про реабілітаційний центр "Рецена", я вхопилася як за соломинку порятунку.

Було дуже важко почати все з початку, з чистого аркуша. Я не вміла спілкуватися з людьми, емоційний стан залишав бажати кращого. Я, можна сказати, вчилася заново ходити і говорити.

Зараз моє життя налагодилося. У мене є тверезість, поруч зі мною мій син і мій чоловік, я їх дуже сильно люблю, і ми чекаємо появи на світ нашу другу дитинку. У мене є справжні, дорогі і улюблені друзі, і є робота, яку я люблю. Реабілітаційний центр подарував мені нове життя. Тепер я сміливо можу сказати що «Я ЩАСЛИВА !!!»

4.503937007874 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.50 (127 Votes)