Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Лікування наркоманії у жінокНаркоманія - чума 21 століття. Хімічна хвороба, якою хворі тисячі людей, вік яких починається з 14 років, а то і раніше. Хотілося б звернути увагу на жіночу наркоманію.

Чому саме на неї? Тому що у жінок наркотична залежність з'являється набагато швидше, ніж у чоловіків. У жіночому організмі існує дамський гармон-естроген, який і сприяє швидкому звиканню вживанні психоактивних речовин, в наслідку - формування залежності.

- Чим же страшна жіноча наркоманія?

Вік, коли дівчатка починають вживати наркотики, приблизно 14-15 років. Здавалося б, все починається з малого, куріння марихуани і гашишу, котрі багато хто вважає просто пустощами, вживають просто для того, щоб підняти настрій, бути веселіше, більш комфортно себе почувати в компанії друзів.

Але мало хто знає, що такі "легкі" наркотики стирають кордони страху, і якщо людина боялася взяти шпрітц в руки і вколотися, то після куріння марихуани ці страхи пропадають.

За безневинним курінням марихуани випливає вживання таблеток, психотропних речовин і ін'єкційних внутрішньовенних наркотиків.

- часто залежний чоловік причина вживання наркотиків жінкою

Дуже часто причиною початку вживання наркотиків жінками стає чоловік, який сам знаходиться в систематичному вживанні.

Причинами того, що що жінка пробує наркотики можуть бути різними: депресії, низька самооцінка, незадоволеність своїм зовнішнім виглядом, сварки, прагнення стати нарівні з чоловіком, зґвалтування, навіть просто для того щоб схуднути.

Так чи інакше, основний тиск йде від партнера. І, як би це не здалося дивним, дівчата які вживають наркотики дуже красиві. Чим же ще страшна жіноча наркоманія?

- будь-яка жінка - це мама

Вона зразок для наслідування, дитина повністю буде копіювати поведінку матері: як вона спілкується, як одягається, прибрано чи в будинку чи ні.

І якщо мати живе "від дози до дози", що може взяти від неї дитина? Тільки такі ж манери поведінки. А наскільки часто зараз зустрічаються випадки, коли жінка вживає наркотики під час вагітності, і дуже страшно, коли дитина народжується з ломками.

Жахливо, що такого малюка, щойно народженого, поміщають під всілякі крапельниці і препарати. Така дитина народжується з вродженими генами залежності, далі логічно припустити його долю. Це не кажучи про те, що у жінок, які вживають наркотики під час вагітності, часто виникають різного роду проблеми з виношуванням, патології вагітності і патологія розвитку плода, найчастіше, такі дітки народжуються недоношеними, з дуже маленькою вагою.

Не варто обманювати себе з приводу того, що якщо жінка народить, вона зупиниться, і припинить вживання. Все відбувається зовсім по іншому.

Якщо є рідні, кому можна залишити дитину, вона перекладе свою відповідальність на них, і пуститься в усі тяжкі, її не зупинять ні вмовляння, ні сльози, нічого. У випадках, коли дитину залишити ні з ким, вона будить брати її з собою, ні дивлячись на те, холодно на вулиці, чи йде сніг або дощ, перед тим, щоб дістати чергову дозу, не зупинить нічого. Або буде влаштовувати кубло у себе вдома.

Жінки, за своєю натурою, дуже відчайдушні.

І скільки зараз відбувається різного виду злочинів, пов'язаних саме з жіночою наркоманією, грабежі, крадіжки, проституція, вбивства, і.т.д. Скільки поламаних доль, без сьогодення і майбутнього, які не знають що їм робити.

- жінки видужують важче чоловіків

Жіноча наркоманія- це хвороба, хвороба емоцій, хвороба самотності.

До лікування цієї страшної хвороби потрібно підходити серйозно і з усією відповідальністю. Мало просто зняти абстинентний синдром. Жінки одужують набагато важче ніж чоловіки, і це лікування наркоманії тривале, що вимагає індивідуального підходу, зусиль і терпіння.

Без допомоги психотерапевта, дотримання певних рекомендацій, і тверезого оточення одному з цією бідою не впоратися.

4.5769230769231 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.58 (130 Votes)