Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Позбавлення від алкоголю і наркотиків

тема: Лист колишнього наркомана до наркотику (на жаргоні) шлях позбавлення від наркотичної залежності

Шлях позбавлення від наркотичної залежності

Здорово, кентік! Так, так - це пишу тобі я, і не намагайся вирахувати де і коли я тобі його написав. Ти, (наркотик) прозріваєш як хвацько я тебе кинув, ти звичайно думаєш про те, як я міг так вчинити з тобою, адже ми так довго по життю терли разом. Я тебе стільки разів відмазував, виправдовував. Ти жив у мене. Я тебе, падло, дозволяв все, катався як сир у маслі. Тобі діставалося все саме найкраще.

Ти міг взяти у мене грошей, стільки, скільки тобі потрібно було, кращу кишку, ражое, звести на нову квартиру апаратуру. І взагалі, ти дуже, бик, сильно змінився після нашої першої зустрічі і знайомства з тобою. По початку, ти був мені найкращий і чіткий кент.

Я думав, що ми з тобою будемо чітко рулити до полика і все у нас буде в шоколаді. Але ти почав мене напружувати, кумарить, приводити до мене муссора, всяких терпил, лівих жінок легкої поведінки.

«Не пройшло і пів року», я тебе схавав, але ти до мене реально прикипів і тиснув на всякі ліві струни і я тебе не міг нагнати від себе, як дешеву шалашовку. Але потім, ти все-таки гребанул зайвого і я тебе викинув свиням.

Без тебе прожив щасливих три роки. Але ти, (наркотик), проповз до мене в приоткрите вікно. Ти мені наплів, що вже не такий кінчений, що в тебе залишилися одні позитивні якості, і взагалі, що так, проїздом, у справах. Ну і типу на зворотному шляху, через месяцок заскочиш. Я повівся. Потім виявилося, що твій шлях чітко пролягав через мій будинок.

І ти став знову у мене вчащати і все частіше приводити свого кента-синього (алкоголь), а потім, ви виродки, вже просто мною маніпулювали. І я став у вас ручним. Але ви, бики, думали: «Все здолали Вову - можна їздити!». І провтикали знову, коли ви стали реально гребти лишаку. Я з останніх сил тримався, щоб вас не злякати і ви не здогадалися, що я задумав вас опроктнуть ... і викинути. У мене вийшло!

Так що: «Здоров, мій мертвий друг, НАРКОТИК!».

Читати також:

4.5696721311475 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.57 (122 Votes)