Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Лист про Лікуванні від наркотичної залежності

тема: лист колишнього накомана до матері, шляхи звільнення від наркотичної залежності, реабілітація

Рідна моя, велике тобі спасибі за те, що я взагалі ходжу по цій землі, а ти за мною як мій ангел-охоронець. Ти ніколи не забувала про мене де б я не був, і по першій тривозі, кидаючи все, ти летиш до мене. Намагаючись врятувати своє дитя.

Якби не ти, мене б давно не було на цій грішній землі. Я можу довго перераховувати що ти для мене значила всі мої реанімації. Наркологія. Як тобі доводилося вирішувати проблеми з міліцією ...

Щирі вибачення наркомана після реабілітації

Я ні в чому ніколи не мав потреби, навпаки, у мене було все Найкраще і я ніколи не відчував браку в твоїй любові. Мамулічка, прости мене, за ті всі негаразди і горе, які я приніс в твоє життя.

За ці всі безсонні ночі, за всі дзвінки, коли повідомляли тобі, що я чи то в лікарні, чи то в міліції. За те, що я поводився, як справжній егоїст, буваючи ранячи тебе, доводив до сліз. Не кажучи про те, скільки ти витратила грошей за мою голову: віддаючи всім кредиторам, всім кому я повинен; на лікування від наркотичної залежності, на вирішення всіх проблем з законом.

За те, що так нахабно брехав і крав у тебе, розповідаючи тобі такі речі, що на голову не натягнеш! Але ти, не дивлячись на все це, любила мене, і все робила, щоб у мене був спокій на душі. Але мама, я хочу тобі сказати, що я не такий як був раніше.

Результат реабілітації в реабілітаційному центрі

Мама, я змінився в своїй поведінці, став добрішим, мама, я став прикладом для інших! Я кинув курити - хоча думав, що це неможливо. Я більше не п'ю, не вживаю наркотики і нарешті, не псую не кому нерви своїми манерами спілкуватися. І я вірю, що більше не повернуся в те життя, в якому я жив останні 14 років.

Я втомився від цього блатного життя, мені набридло так жити, обираючи у людей все, красти. Ці всі кубла, блатхати, камери, дурдому. Я втомився від такого життя. У мене є ти, я знаю, що ти чекаєш мене додому. Я знаю, що тепер нас чекає зовсім інше майбутнє, наші взаємини зміняться. Я думаю, ти зрозумієш мене. Ти сама прекрасно знаєш, скільки я зробив людям зла, як змушував інших страждати, а тепер хочу поступати навпаки.

Я хочу допомагати таким же - як і я, я знаю, у мене все вийде, адже я сам був таким, та й хлопці мене підтримають. Тут, в реабілітаційному центрі, я себе відчуваю в безпеці, та й є з кого брати приклад, і кого я можу назвати другом. Мам, я тебе відпускаю, поживи для себе, а не заради мене. Зараз, коли я тут, ти можеш не переживати. Тут немає зради, тут все інше. Мені кажуть про мої недоліки в обличчя, і я можу не чекати уколу ножа в спину. Тут я почав спати, як в дитинстві - без тривоги. Я знаю, ти мене підтримаєш, моя улюблена, незамінна, мій ангел-охоронець.

Читати також:

4.3488372093023 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.35 (129 Votes)