Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Залежність: алкоголь і наркотики

Моє тверезе Я у вживанні

У тверезому стані після п'янки - мені бувало дуже погано, починаю згадувати, що було вчора і згадую: чи залишилися гроші, щоб похмелитися. Намагаюся згадати, що я творив вдома, коли прийшов. Думаю про те, де взяти гроші або піти курнуть, щоб попустила синька. Батькам соромно показуватися на очі і розмовляти з ними. Вислуховувати пояснення, що так робити не можна. Я замислювався про те, що хто придумав алкоголь, навіщо я так п'ю. Все дратує, будь-які розмови не по темі. Немає бажання щось робити, млявість, як ніби, побили.

Моє залежне Я у вживанні

Стан відмінний, легковажний. Бажання посидіти з кимось, поговорити по душах або виговоритися комусь. Хочеться когось розвести на бабки, щоб продовжити банкет. У такі моменти підвищується самооцінка, відчуваю себе на висоті перед людьми. У спілкуванні з батьками показую своє наплювацьке ставлення до них. Не прислухаюся до їм порад. З батьком навіть траплялися бійки. Не можу зупинитися, здається весь час, що мало. Фізичний стан настільки здається могутнім, що віриться, що можеш перевернути гори. В такому стані я легко розводив, обманював, крав, щоб дістати гроші.

Моє залежне Я зараз

Іноді здається, що даремно витрачаю час на реабілітацію. Що міг би влаштуватися на роботу, допомогти мамі розрахуватися з боргами. Хоча розумію: яка робота? Вийшовши звідси достроково - я почну пити і вживати наркотики. Сумую за домівкою. Здається, що я всіх кинув, залишив. За час реабілітації я встиг видужати, підкачатися. І іноді здається, що пора додому. Не розумію, чому мене вмовляють залишитися. Заперечую хворобу, здається, можу впорається і сам зі своєю залежністю. Візьму себе в руки - і кину пити.

Моє тверезе Я зараз

Я міркую про те, як повинен зміниться. Я ставлю перед собою цілі, які повинен досягти. Хочеться поміняти моє ставлення до батьків, навчитися з ними спілкуватися. Я повинен змінитися в кращу сторону - менше брехати, поміняти ставлення до людей, до своїх батьків, менше засмучуватися, замислюватися над своїми вчинками. Спочатку думати, а потім робити. Хочу повернутись до повноцінного життя - бути жорсткішим до наркотиків і алкоголю, вміти собі в цьому відмовити.

4.8373983739837 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.84 (123 Votes)