Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Самотність - причина наркоманіїЦе заняття допомагає виробити на центрі атмосферу взаємної підтримки, ми вчимося відкритому і щирому спілкуванню, позбавляємося від самотності що є основною причиною наркоманії.

Вправа перша

Розбиваємося всі по парам наступним чином. Заздалегідь потрібно підрахувати кількість учасників. Нарізати за кількістю людей папірців. Їх підписуємо: зайчик, рибка слоник і т. д. Кожної тварини по парі. Якщо людей не парна кількість однієї тварини вийде три. Всі отримують свій папірець, зміст якого ніхто не повинен показувати іншому. За командою «старт» всі починають ходити по залу і показувати те, що у нього написано. Кожен повинен знайти собі подібного. Хлопці таким чином поділяться на команди.

Вправа друга. Очі в очі.

Кожна пара сідає один на проти одного. На впродовж трьох хвилин учасники просто дивляться один одному в очі. Намагатися не сміятися. Головне встановити контакт. Спробуйте відчути один одного. Спілкуватися очима. Якщо важко можна переводити погляд іноді на плечі або вниз, але не втрачати контакт. Перемовлятися не можна.

Обговорення. Було важко? Чому виникає сміх? Від чого ми сміємося?

Тому що соромимося бути не такими як всі. Думаєш: може я один це роблю? Сміх - це захисна реакція, небажання працювати серйозно.

Вправа третя

За тим ж парами висловлюємося. Кожен повинен висловитися своєму співрозмовнику. 5 хвилин на кожну людину. Завдання слухача нічого не говорити, не давати поради, просто слухати. Всі команди говорять одночасно, ніхто не слухає іншу команду. Не збиваємо і не перебиваємо один одного.

Обговорення. Що було легко, що важко? Чому важко мовчати? У кого краще вийшло?

Насправді всім нам не вистачає просто трохи щирості і висказанності. Дуже корисно для твого співрозмовника просто виговоритися. Ми всі в глибині знаємо як треба, очікуємо конкретних рекомендацій, але іноді все знаєш а поговорити ні з ким. Так би хотілося, щоб тебе просто розуміли і нічого не радили. Так?

продовження

За матеріалами книги Чаплинської А.В.

4.85 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.85 (120 Votes)