Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

група реабілітації наркозалежних - Вправи

Це заняття допомагає вирішити конфлікти в центрі. Зробити доброзичливу, дружню атмосферу. Допомагає виплеснути гнів і поліпшити настрій кожному. Важливо його повторювати періодично і дивитися на особистісні досягнення кожного. Як хто навчився справлятися зі своїми емоціями.

Вправа перша. Мене звати…

Для цього всі стають в коло. Кожен представляється і показує рух з яким він себе асоціює. Наступний повторює як звуть попереднього (попередніх хто вже представився і показав рух) і показує себе. Так кожен. Важко самому останньому, він показує весь круг. Наприклад: Перший каже: Мене звати Саша і стрибає. Другий показує: «Це Саша» -, стрибає як Саша, - «а я Вова», - і показує свою ходу. Наступна показує Сашу і Вову називаючи їхні імена і показуючи їх рухи і показує себе. Так всі по колу. Якщо людей дуже багато, і багато нових, можна спочатку щоб всі представилися і показали рухи самі за себе, а за тим почати заново по колу, але з повторенням інших.

Вправа друга. Плутанина.

Всі в колі. Повинно бути парна кількість людей. Якщо не парна стаєте і ви, щоб була парна. Перед вправою ви повинні пояснити суть ігри: Все має бути організовано. Зараз я вас заплутаю і вам треба розплутатися. Як вам рухатися вирішуєте ви самі. Ви можете роз'єднати руки одній людині і зробити один хід, але потім з'єднати. Роз'єднати можна двічі. Хто буде ця людина, яка на один хід роз'єднує руки, повинні вирішити всі в злагоді між собою.

Ця вправа дозволяє побачити кого вся група реабілітації наркозалежних прислухається, хто лідер, хто бере на себе відповідальність. Крім того, це відмінна розрядка обстановки.

про конфлікти

Що викликає гнів і породжує конфлікт

За матеріалами книги Чаплинської А.В.

4.3015873015873 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.30 (126 Votes)