Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Гештальт-терапія

Незважаючи на свою ірраціональність, «Гештальт молитва» Ф.Перлза добре відображає сутність гештальт терапії: Я роблю свою справу, а ти - свою. Я в цьому світі живу не для того, щоб відповідати твоїм сподіванням. Втім, і ти зовсім не для того, щоб відповідати моїм. Ти - це ти, а я - це я, і якщо пощастило нам знайти один одного, це прекрасно. А якщо ні - то з цим нічого не поробиш.

Визначення Гештальт - терапії

Гештальт - терапія (нім. Gestalt («Gestalt» в перекладі з німецького - фігура, образ, цілісність, особистість (як роль) то, що «з нічого» стало «чимось»)) - напрям психотерапії, основні ідеї та методи якого розробив Ф.Перлз, Лаура Перлз, Пол Гудман. Основними принципами є актуальність (робота в цьому), прагнення до розвитку усвідомленості, і розвиток здатності приймати відповідальність за своє життя. Гештальт-терапія в сучасній практиці - підхід, побудований на основі філософської феноменології і гештальт-психології (теорії поля).

Завдання Гештальт-терапевта

Гештальт-терапевт фокусує увагу клієнта на усвідомленні процесів що протікають в «тут і тепер», в кожен момент теперішнього часу. За допомогою цього гештальт-терапія розвиває усвідомленість, відповідальність і відновлює здатність до переживання своїх реальних емоцій і почуттів.

Методи гештальт-терапії спрямовані на розвиток цілісного образу людини в п'яти сферах його життя (пентаграма С. Гінгер)

Компоненти гештальту та їх застосування на центрі реабілітації

За матеріалами книги Чаплинської А.В.

4.6929133858268 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.69 (127 Votes)