Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Причини підліткової наркоманії

тема: про основні причини підліткової наркоманії. Важливі факти про тютюн і алкоголь.

Основні причини підліткової наркоманії:

  • заперечувальна духовність
  • вживання алкоголю
  • куріння

Заперечувальна духовність: перша причина підліткової наркоманії

Безумовно, низька духовність - одна з реальних причин підліткової наркоманії, хоча деякі і можуть вважати цю думку старомодним. Зараз підлітка з дитинства, привчають, різні засоби масової інформації, до тютюну, алкоголю, безладного статевого життя - в основному культивує нізмінні цінності в їх молодому серці. Вважається що, такий підліток більш схильний до наркоманії.

Вживання алкоголю: друга причина підліткової наркоманії

Те, що раніше вважалося диким незвичайним зараз часті випадки, можна сказати "норма суспільства". Ми говоримо про вживання міцних спиртних напоїв підлітками. Як це не дивно звучить але вживання Алголя підлітками це якась психологічна ступінь, бар'єр - пройшовши який їм легше почати курити марихуанну і вживати важкі наркотики. Алкоголізм - одна з причин підліткової наркоманії.

Куріння: третя причина підліткової наркоманії

У скільки років починають курити наші діти? Кажуть, що середній вік людини, яка палить 11 років. Випивати алкоголь починають в 12-14 років, слідом за курінням.

Вчені підрахували що курящий підліток, дитина має шанс стати наркоманом в 55 разів частіше ніж некурящий. А якщо дитина курить і випиває у нього шанси стати наркоманом зростають в 100 разів.

Отже підліток який не вживає алкоголь і не курить має низькі шанси стати наркозалежним. Напрошується висновок, що куріння налаштовує до вживання наркотику. Людина яка курить - залежна від табака.Табак має наркотичні речовини "гармолін" і "норгармолін".

Гармолін, норгармолін - алколоїд, білкова речовина, яка діє як героїн.

Важливо знати: ТЮТЮН ПЕРЕДБАЧАЄ ДО ВЖИВАННЯ НАРКОТИКУ!

Реальний приклад з життя.

"Коли мені було 8 років я почав курити разом зі своїми однокласниками. Курили ми близько 2-х років. Але з часом, визнавши це безглуздим, я кинув палити. Мої однолітки все також продовжували курити, потім вживали слабоалкогольні напої, потім спиртне. В 9-му класі вони вже курили марихуанну. Один з них вже на жаль наркоман, інші хлопці і далі залежні від алгоголя і тютюну. "

(Андрій. 21 год.)

Цікавий факт:

Спочатку сигарети містять мало гармоліна і норгармоліна. Виробники чомусь випускають сигарет 1.5 рази більше попиту. В процесі зберігання сигарет у них збільшується вміст гармоліна і норгармоліна. Певна частина сигарет залежується на складах, а потім випускається в продаж. Напрошується питання невже виробники роблять це спеціально?

ПРИМІТКА:

Куріння і вживання алкоголю збільшує шанси стати наркоманом в 100 разів.

по лекції Ієромонаха Анатолія Берестова

Читати також:

4.5846153846154 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.58 (130 Votes)