Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Про лікування наркоманів в сучасних реабілітаційних центрах

Зараз існує безліч різноманітних реабілітаційних центрів, які покликані допомогти залежній людині позбутися, власне від його залежності.

Центри використовують різноманітні програми, працюють кращі фахівці, проте виникає як і раніше, все те ж актуальне питання: "Чи можливе лікування наркоманії?" Не дивлячись на те, що інформаційні ресурси рясніють інформацією про те, що недуга практично виліковна, звичайна людина, а частіше - близькі залежної людини намагаються зрозуміти, чи виліковна наркоманія?

 

Для кого-то це питання інтересу і цікавості, а для кого-то - питання життя і смерті, якщо можна так висловитися.

Пам'ятається ще той час, коли слова наркоман, наркоманія і т.п. були чужими для нашого сприйняття, а наркозалежні люди прирівнювалися до "марсіан".

Хтось вважав їх покидьками суспільства, хтось, моральними виродками - проте все це було в стороні від нас, далеко вбік від нас. Зараз, думаю багато хто погодиться зі мною, що так чи інакше, ми пов'язані з проблемою наркоманії, якщо не в середовищі близьких і родичів, то вже точно можна знайти залежних людей серед наших знайомих. Чума 20-21 століття катастрофічно поширюється у всьому світі і в нашій країні зокрема. Прийнято вважати, що наркозалежний чоловік в будь-якому випадку приречений.

продовження

волонтер центру "Рецена"

Бог в допомогу. Будьте здорові!

Лікування наркомани можливо !!!

Звертайтеся до фахівців.

4.6260162601626 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.63 (123 Votes)