Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Лікування алкоголізму

Вплив алкоголю на організм людини. Залежні від алкоголізму і анонімні алкоголіки.

Алкоголізм, за визначенням - захворювання, що викликається систематичним вживанням спиртних напоїв, що характеризується потягом до них, що призводить до психічних і фізичних розладів і порушує соціальні відносини особи, які страждають цим захворюванням.

Пияцтво, наприклад, це не алкоголізм, це непомірне вживання спиртних напоїв. Воно породжує алкоголізм, але не є хворобою. Алкоголізм характеризується певними ознаками, які відрізняють його від так званого «звичного», або «побутового», пияцтва.

Життя - це просто гра. І коли Ви знаєте правила гри, значно легше виживати. У цій грі існують підводні камені, про які розбиваються долі людей, один з них - алкоголізм. Хвороба, алкоголізм, досить часто виводить людей з гри.

Перш ніж говорити про те, яку шкоду приносить алкозалежність і яким проводити лікування алкоголізму, варто розібратися, що являє собою алкоголізм і з якої причини він є однією з найсерйозніших проблем сучасності, викликаючи таку залежність у людини, який поступово все далі віддаляється від суспільства.

За своєю суттю, алкоголь являє собою різні похідні етилового спирту. Він знижує активність центральної нервової системи, що ускладнює подальше лікування алкоголізму. При тривалому прийомі алкогольних напоїв виникає стійка тяга до його прийому - алкозалежність. Нерідко можна чути, що не міцні алкогольні напої не приносять шкоди організму. Насправді це не так. Пляшка пива, склянку вина, лікер містять приблизно однакову кількість алкоголю і надають однаковий ефект на організм. З розвитком алкогольної залежності постійно збільшується необхідна для досягнення стану ейфорії доза, поступово формується алкоголізм.

Нерідко можна чути, що алкоголіки - це безвольні люди, які не здатні впоратися з проблемою самостійно. Насправді, перемогти алкоголізм поодинці, тільки зусиллям волі неможливо. Необхідний комплексний підхід до лікування алкоголізму. Синдром відміни алкоголю протікає для залежного дуже болісно. У складних випадках можливий навіть летальний результат. У такий період залежні від алкоголізму люди відчувають сильне потовиділення, депресію, можуть виникати слухові і зорові галюцинації, порушується діяльність серцево-судинної системи. Синдром відміни алкоголю, як правило, супроводжується нудотою, блювотою, гарячковими станами.

Небезпека алкоголю полягає ще і в тому, що він діє як нейродепрессант; при цьому алкоголіки не розуміють цього. На початкових стадіях алкоголь надає іншу, протилежну дію: знімаються внутрішні гальма, людина стає здатним на вчинки, яких від нього складно очікувати в звичайному стані. Як правило, залежні від алкоголізму шумно поводяться, стають збудженими. Активність організму знижується в міру того, як збільшується кількість випитого спиртного. Вплив алкоголю як нейродепрессанта позначається на манері людини вести себе, говорити. Під впливом алкоголю знижується здатність людини до логічного мислення, він не може приймати правильні рішення.

При цьому алкоголіки не можуть оцінити власний стан, залишаючись в упевненості, що здатні вирішувати складні проблеми, такі, як водіння автомобіля. Тож не дивно, що алкоголізм стає однією з основних причин аварійності на дорогах, а жертвами помилкової самооцінки п'яної людини стають десятки тисяч людей.

Комплексний підхід до алкоголізму полягає також і в розумінні механізмів формування цієї хвороби. Розвиток алкоголізму проходить в кілька стадій. На першій стадії у залежного формується психічна залежність. Боротьба з алкоголізмом на цій стадії повинна, в першу чергу, включати в себе роботу психолога. Також на цій стадії спостерігається порушення деяких функцій серцево-судинної, нервової системи. У залежного спостерігаються такі симптоми, як кардіоміопатія, порушення сну, швидка стомлюваність, перепади настрою. Антиалкоголізм на цій стадії - найбільш ефективний.

На другій стадії алкоголізм прогресує, з'являється хвороблива тяга до алкоголю. Інтереси алкоголіка на цій стадії практично повністю концентруються на алкоголі, зростання толерантності до нього посилюється, формується абстинентний синдром. Саме на цій стадії з'являється егоцентризм, притупляються вищі емоції. Зазвичай на цій стадії рідні починають задавати питання: що робити, а алкоголік, в силу посилившогося індивідуалізму і егоїзму, вкрай негативно сприймає турботу про нього, вважаючи, що близькі намагаються нашкодити йому. У цій стадії дуже важливо повернути залежну людину в соціум, чому може сприяти такий напрямок, як анонімні алкоголіки.

Третя стадія характеризується психічним збіднінням і падінням толерантності до алкоголю. На цій стадії боротьба з алкоголізмом стає вже дуже складною. Для залежного, що знаходиться в ній, алкоголь перетворюється в засіб підтримки життєдіяльності, і навіть при вживанні невеликих доз у людей спостерігається амнезія, змінюється характер сп'яніння.

Алкоголізм це не вихід

Алкоголізм не щадить ні старших, ні молодших.
Де дітям дозволяється час від часу вживати вино, в несімейне вживання ними спиртного в 9 разів вище, ніж підлітками, яким батьки забороняють пити. Реальність, на яку не можна закривати очі. Це дитячий алкоголізм. Погляньмо на маленьких дітей: який у них алкоголізм?

Описано багато випадків алкогольного отруєння грудних дітей через те, що матері пили вино і пиво. Навіщо вони це роблять? На таке питання матері постраждалих дітлахів в більшості випадків відповідали: «Щоб було більше молока». Така «стимуляція» закінчувалася вельми плачевно: у діточок виникали судомні напади, а іноді навіть розвивалися справжні напади епілепсії. Таких дітей називають «грудними алкоголіками». І у них є ця «чудова» хвороба - алкоголізм ».Алкоголізм і його лікування Вперше термін «алкоголізм» був застосований в 1849 шведським лікарем і громадським діячем М. Гуссом (Хусс; М. Huss) для позначення сукупності хворобливих змін, що відбуваються в організмі під впливом вживання спиртних напоїв.

Ніколи не треба забувати про алкоголізм, тому, що: ...

Результатом неетичних дії дуже часто є алкоголізм. У 2001 році в Росії кожен п'ятий злочин було скоєно в стані алкогольного сп'яніння.

Більше 8 грамів алкоголю на 1 кілограм ваги людини - це смертельна доза.
Серед тих, кого торкнувся алкоголізм, 1/6 частина - це жінки ...
Це лише невелика історія про алкоголізм. Тепер стає ясно, що дає алкоголізм.

Алкоголізм ще нікому не приніс щастя.

Алкоголізм це не вирок, з ним можна впоратися за допомогою ефективної програми реабілітації.

Телефонуйте зараз: +3 8 095 723 99 89

4.3828125 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.38 (128 Votes)