Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

На жаль, в мережі наркотичної залежності потрапляє все більше людей і все частіше в цій статисткою зустрічаються підлітки. Як батькам дізнатися, що їх дитина стала наркоманом? І найголовніше, куди звертатися з цією нагрянувшою бідою?

Центр «Рецена»

Ще не так давно, люди намагалися всіма силами приховати, що їх член сім'ї пристрастився до наркотиків і це не дивно. Але при цьому, допомоги їм чекати не було звідки, в лікарнях тільки могли зняти ломку і вже через пару тижнів наркозалежний брався за старе.

Тривале ефективне позбавлення від наркоманії могли запропонувати тільки закордонні клініки, але не всім така допомога була по кишені.

Сьогодні сім'ї також не прагнуть афішувати, що хтось із близьких став наркозалежним, але у них набагато більше можливостей. Наприклад, вже близько двох десятків років працює реабілітаційний центр в Рівному «Рецена», який пропонує анонімне позбавлення від різного роду залежностей, в тому числі і наркотичної.

Тут пропонують не просто поправити здоров'я і дозволити наркоману повернутися до колишнього життя, а діють більш тонко. Місцеві фахівці застосовують різні методики, в тому числі і власні напрацювання, даючи пацієнтові другий шанс. Чим же обумовлений успіх центру в боротьбі з наркоманією?

Особливості центру Рецена

Перш за все, вступаючи на лікування від наркотиків в Рівному, до філії центру «Рецена», пацієнт не виявиться в депресивно сірій палаті в оточенні таких же нещасних. Звичайно, йому доведеться дотримуватися режиму і дотримуватися графіка, але місцеві фахівці дбають про комфорт своїх хворих, забезпечують затишну і доброзичливу атмосферу.

Крім того, практично всі філії центру розташовуються в найкрасивіших місцях, оточених чудовою природою, тому що в такій обстановці лікування виявляється більш продуктивним.

Додатковий плюс в роботі центру - в колектив персоналу входять не тільки лікарі та медичні працівники, а й колишні наркозалежні, які виступають в ролі волонтерів. Хто краще за них може зрозуміти, як важко стримати себе і не зірватися? Хто дасть своєчасну пораду і підставить плече?

Важливим аспектом в лікуванні є підтримка пацієнта членами сім'ї, тому тут надають допомогу і родичам хворого. Їх консультують по будь-яких виникаючих питанням і підказують, як себе вести, щоб не погіршити ситуацію.

Які методики застосовуються в центрі?

Фахівці не перестають вивчати новітні методики і найефективніші беруть на озброєння. Також вони застосовують власні напрацювання, наприклад програму «12 кроків».

Згідно з комплексною програмою, пацієнти заводять спеціальні зошити, в яких виконують ряд завдань. Отримані результати оцінюють психологи і арт-терапевти, вони роблять певні висновки і коригують лікування. Крім того, є зошити, які є профілактикою зривів, тут самі наркозалежні оцінюють власний психоемоційний стан, розглядають, наскільки вони наблизилися до перемоги або ж віддалилися. Важливо на цьому етапі з'ясувати, що ж штовхає людей назад, на слизький шлях.

До групи медиків-фахівців входить досвідчений нарколог в Рівному, який оцінює стан наркозалежного і призначає адекватну терапію. Адже наркотики калічать не тільки душу, а й негативно впливають на здоров'я наркомана.

У центрі дбають не тільки про терапію - фізичної і духовної, а й про дозвілля пацієнтів. Перебування тут може нагадати санаторій або навіть оздоровчий табір. Молодь ходить в походи, бере участь в спортивних заходах, відвідують і самі організовують концерти і гумористичні програми.

Лікування наркоманії в Рівному

Яких успіхів вдається домогтися?

Фахівці попереджають самих пацієнтів і рідних, що шлях чекає важкий, курс терапії триває близько півроку і весь цей час йому доведеться перебувати в центрі. Але при такому ґрунтовному підході шанси на порятунок від залежності значно вище.

Лікування наркоманії в Рівному в центрі «Рецена» дає позитивні результати і це підтверджує велика кількість наркозалежних, які після терапії повернулися до нормального життя і стали щасливими і успішними людьми.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
call 24

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

+38 066 045 94 25