Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Так, у нас в реабілітаційному центрі є послуга, коли в примусовому порядку доставляємо залежних людей для проходження курсу реабілітації. Це випадки коли, після тривалого вживання наркотиків залежна людина починає здійснювати неадекватні вчинки, найчастіше - це сварки, скандали з членами сім'ї, загрози завдати собі або членам сім'ї збиток, або матеріальний, або фізичною розправою.

Примусове лікування наркоманіїПримусове лікування

Примусове лікування наркоманії - шанс на порятунок

Бувають випадки, коли залежні люди починають розкрадати домашні цінності, або відкладені заощадження кого з членів сім'ї, заради вживання наркотиків або алкоголю. Як правило члени сім'ї не знають що робити в таких випадках, так як звернення в правоохоронні органи часто не приносять позитивного результату і ізоляція на кілька діб в місцевому відділенні міліції в результаті викликають тільки озлобленість, мстивість у залежних людей, але проблема мало того не вирішується, тільки ще більше ускладнюється. З наукової точки зору до залежної людини «розсудливість» повертається по закінченню 60-ти - 90-а днів повної хімічної чистоти.

Хімічна чистота - це утримання від нікотину, кофеїну, алкоголю, наркотиків, енергетиків. Щоб придбати хімічну чистоту, ізоляція від соціуму просто необхідна. Перебуваючи в домашніх умовах неможливо досягти хімічної чистоти, залежної людини. З наших спостережень можемо зробити висновок, що 70% видужуючих наркоманів, починали свій шлях одужання саме чере примусове лікування, а коли до них повертався здоровий глузд, неодноразово можна почув слова подяки до керівництва реабілітаційного центру, за те, що утримали і в примусовому порядку наполягли на лікуванні.

Наша думка, для залежної людини примусове лікування наркоманії - це великий шанс змінити своє життя, так як багато хто просто не доживає до моменту, щоб опустити руки і здатися перед хворобою з проханням про допомогу.