Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Реабілітаційний центр «Рецена» проводить лікування з клієнтами, залежними від азартних ігор, ігрових автоматів, казино і т. д. Центр працює на основі когнітивної терапії і 12 крокової програми. Лікування ігроманії (лудоманії) не супроводжується медикаментозним втручанням, а здійснюється за рахунок роботи психотерапевта з групою залежних осіб.

Лікування ігроманії (лудоманії)

Лікування ігроманії

Реабілітація ігроманів полягає у визначенні причини такої залежності, корекція деструктивної поведінки залежного в умовах соціальної реабілітації та безпосередньо посиленим самоаналізом пацієнта на групах письмових робіт і профілактик зриву.

Ігроманія, як і інші залежності вимагають комплексного лікування і тривалого курсу реабілітації 6-9 місяців. Найчастіше залежність від азартних ігор може поєднуватися і з іншими залежностями, часто це споживання психотропних препаратів або так звана пивна залежність (не кажучи про тютюнопаління та залежність від впливу людей).

При лікуванні від ігроманії важливо врахувати всі фактори, які впливають на прогресування розвитку хвороби. Також важливо відзначити, що реабілітація залежного повинна супроводжуватися певними змінами в сім'ї або близького оточення. Потрібна співпраця родичів з психологом центру, для того щоб разом, спільно виробити стратегію поведінки не сприяючої зриву залежного.