Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Психотерапевт - це людина яка знає дуже багато про хімічну залежність (алкоголь, таблетки та ін'єкційні препарати - хімічні речовини).

Він допомагає визначити стадію залежності при першій же зустрічі, призначає і коригує курс лікування, необхідність в медикаментозному втручанні.

Консультація психотерапевта

Психотерапевти - вміють мотивувати клієнта працювати над собою, змінюватися, опрацьовувати свої психологічні проблеми. Іноді з боку його консультація виглядає грубою, або навпаки м'якою, тому часто батьки не можуть зрозуміти чому психотерапевт вибирає ту чи іншу тактику.

Але факт залишається фактом - психотерапія впливає на залежного. Психотерапевт вам підкаже як себе потрібно вести щоб ситуація змінилася, зможе знайти сфери впливу на клієнта і т.д.

Виїзд фахівця додому можливий, але така робота може принести результат до певного часу. У кожному разі по різному. Є випадки де виїзд марний, а потрібна тільки реабілітація. Як правило клієнту в кінцевому підсумку важлива група і робота в ній. Тільки так пацієнт отримує необхідний терапевтичний ефект.

  1. Як правильно себе вести з залежним?
  2. Що робити якщо мій син (дочка) залежні? Які дії робити?
  3. Чи можна і чи потрібно продовжувати будувати відносини з залежним?
  4. Чи обов'язково потрібно лікувати людину в наркологічній клініці, наркодиспасері або реабілітаційному центрі?
  5. Хто винен? Чи потрібно шукати "крайнього"?
  6. Що необхідно знати про нароктик і алкоголь щоб допомогти близькій людині?
  7. Як вирватися із залежності?

При бажанні викликати психотерапевта на будинок або якщо необхідна його консультація по телефону дзвоніть на центральний номер +38 095 723 99 89 - Анна Володимирівна або по е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.