Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Послуги

Лікування алкоголізму в Чернігові

Сьогодні Україна продовжує дивувати все світове співтовариство масовою алкоголізацією населення. Так, за показником середньорічного алко-вживання, на душу населення в нашій країні припадає близько 13 л чистого літра. Це третя позиція в світовому рейтингу. А по підлітковому алкоголізму ми впевнено лідируємо, істотно випереджаючи Ізраїль. Експерти попереджають, що в найближчому майбутньому українській нації загрожує вимирання. Вся справа в тому, що сьогоднішні підлітки, які п'ють в підворітті енергетики або пивко, це потенційні інваліди, не здатні виносити і народити здорове потомство. До того ж, ситуація ускладнюється частими психічними патологіями у алкоголіків. Відповідно, лікування залежності від горілки в Чернігові має носити комплексний характер. Тобто, до процесу реабілітації повинні бути залучені як лікарі-наркологи, так і психотерапевти, які допомагають хворому відновити психічне здоров'я і внутрішню гармонію.

Лікування алкоголізму в Чернігові

Лікування залежності від алкоголю в Чернігові: локальна алко-картина

Що стосується проблеми лікування алкоголіків в Чернігові, варто відзначити, що за останні 5 років кількість звернень за медичною допомогою з приводу підліткового алкоголізму збільшилася в 3 рази. На профілактичному обліку в обласному диспансері перебуває 102 підлітки, які зловживають алкоголем. В цілому ж на диспансерному обліку стоїть 3500 чоловік у віці 15-35 років. Третина з них відчуває алкогольні психози, що вимагають психоневрологічного лікування.

Більшість місцевих наркодиспансерів і приватних клінік обмежується послугою виведення з запою або кодуванням, в той час як провідні експерти з хімічної залежності стверджують, що до даної проблеми необхідно підходити компетентно і системно, використовуючи поряд з детоксикаційними методиками широкий спектр методів психокорекції та соціалізації.

«Рецена» - надія для тих, кому необхідне лікування алкоголізму в Чернігові

Реабілітаційний центр «Рецена» проводить лікування залежності від алкоголю в Чернігові з 2004 року. За цей час його співробітникам вдалося розробити програму реабілітації, ефективність якої становить 70%. Реабілітанти центру проживають в комфортабельній клініці, яка знаходиться на лоні природи, мають можливість займатися фізичними вправами, розвиватися духовно та інтелектуально. Крім проходження обов'язкових етапів реабілітації, вони відвідують і організовують різні заходи і тематичні засідання. В рамках «Батьківського дня» родичі пацієнтів мають можливість їх відвідувати.

Структурно процес реабілітації за програмою «12 кроків» можна розділити на 3 великі групи заходів, присвячених:

 • детоксикації;
 • духовно-психологічному відновленню;
 • соціальної адаптації.

Фахівці центру «Рецена» готові допомогти всім, хто самостійно не справляється з алкогольним пристрастю. Безумовно, для придбання навичок тверезості необхідно докласти старанності і витратити чимало часу. Однак кінцевий результат - переконлива перемога над алкоголізмом - варто таких зусиль!

Лікування алкоголізму в Черкасах

Алкоголізм - одне з найпоширеніших і підступних захворювань, щорічно забирають мільйони життів. Особливо йому піддані громадяни тих країн, де панує культ спиртного (Фінляндія, Бельгія) або ж відзначається низький рівень доходів населення, безробіття. До останньої категорії країн належить Україна, де річний показник алко-вживання на одну людину становить 12-13 літрів чистого спирту, що за оцінками експертів Всесвітньої організації охорони здоров'я загрожує українській нації вимиранням.

Лікування алкоголіків в Черкасах

Найчастіше люди, які потребують лікування залежності від горілки в Черкасах, звертаються за допомогою на запущених стадіях. Їм чомусь здається, що систематичне алко-вживання - це всього лише тимчасова слабкість, впоратися з якою можна в будь-який момент. Відповідно, таке лікування вимагає тривалого перебування хворого в умовах стаціонару, високого професіоналізму лікарів і великих зусиль з боку самого пацієнта. Але найголовніше полягає в тому, що подолати залежність від спиртного без психокорекції неможливо. Крім детоксикації та відновлення функціональних можливостей організму, алкоголік потребує системної соціально-психологічної реабілітації.

У «Рецене» проводять комплексний курс лікування залежності від алкоголю в Черкасах

Реабілітаційний центр «Рецена» спеціалізується на боротьбі з різними видами моно- і полізалежності. Лікування залежності від алкоголю в Черкасах на базі нашого центру проходить комплексно, анонімно і, звісно, компетентно. Поступаючи на стаціонарне лікування, яке розраховане на 6 місяців, хворий проходить обов'язкове очищення організму від токсинів. Це необхідно для того, щоб він зміг безболісно подолати похмільний синдром, поправити своє здоров'я і впоратися з фізичною залежністю від спиртного.

Лікування алкоголізму в Черкасах

Усвідомивши всю безперспективність свого способу життя і асоціальної поведінки, реабілітант поступово адаптується до терапевтичного співтовариства, що складається з команди фахівців і інших реабілітантів. Займаючись в групах співзалежних, вони проходять психокоррекцию адиктивних рис характеру, набувають навичок тверезості, підвищують самооцінку і відновлюють втрачений контроль над емоціями, думками і бажаннями. Окремо психологи працюють і з родичами реабілітанта, допомагаючи їм налагодити адекватне спілкування і відновити взаєморозуміння.

На фінішній прямій процесу реабілітації психологи та волонтери центру всіляко сприяють своїм «випускникам» на етапі ресоціалізації. За кожним з них на півроку закріплюється наставник, основне завдання якого - допомогти реабілітанту заново адаптуватися в суспільстві, навчити протистояти оточуючим спокусам і самореалізуватися.

Звернувшись в реабілітаційний центр «Рецена», ви гарантовано отримаєте професійну медичну допомогу та психологічну реабілітацію, а ваші родичі - практичні рекомендації щодо налагодження взаєморозуміння з людиною, що має проблеми зі спиртним.

Лікування алкоголізму в Херсоні

Ще якихось 10-15 років тому алкоголізм лікували виключно медикаментозно. Так, пройшовши лікування в наркодиспансері, людина поверталася додому і відразу ж бралась за старе. Сьогодні ж до подолання патологічного потягу до спиртного прийнято підходити комплексно, адже добитися позитивних результатів можна тільки за умови консолідованої співпраці лікаря-нарколога, експерта по хімічній залежності та психотерапевта. Важливу роль в цьому процесі відіграє мотивація самого алкоголіка і співучасть близьких йому людей.

Лікування залежності від алкоголю в Херсоні необхідно навіть підліткам

Як і по всій Україні, лікування залежності від горілки в Херсоні, необхідно сотням людей. Не зупиняє любителів спиртного ні досить висока ціна на напої, ні явну шкоду від алко-вживання. Без надання медичної допомоги та психологічної підтримки хронічний алкоголік ризикує померти в результаті загострення захворювань серцево-судинної, нервової або травної системи. Нерідкі також випадки алкогольних психозів, викликанних тривалими запоями.

За офіційними даними, 90% херсонських підлітків у віці 15-17 років вже хоча б раз у житті вживали спиртні напої. Тільки з початку цього року на облік стало 40 дітей, які регулярно вживають алкоголь. До слова, це діти не тільки з «проблемних» сімей, а й, здавалося б, успішних батьків. Масової алкоголізації підлітків сприяє доступність алкоголю і його разрекламованість. До того ж, такі популярні серед молоді слабоалкогольні напої, як пиво з домішкою різних смаків і алкогольно-вітамінізовані «енергетики», залучають дітей своєю яскравістю і приємним смаком, хоча вміст спирту в них може досягати 9%. Таким чином, проблема ефективного лікування залежності від алкоголю в Херсоні хвилює багатьох.

Лікування алкоголізму в Херсоні

Як проводять лікування алкоголізму в Херсоні в «Рецене»?

Заснований в 2004 році, реабілітаційний центр «Рецена» заслужив свою популярність завдяки переконливій статистиці видужань (70%) і використанню комплексного підходу для лікування алкоголіків в Херсоні.

Філософія центру реалізується за принципом «Рівний рівному», згідно з яким хворий сприймається не як безмовний пацієнт, який зобов'язаний беззаперечно виконувати рекомендації лікаря, а повноцінний учасник реабілітаційного процесу. Від його зусиль і бажання, а також професіоналізму лікарів безпосередньо залежить результат лікування. Подолання фізичної залежності від спиртного проходить в результаті детоксикації та проведення цілого комплексу заходів очисно-оздоровчого плану.

Допомогти алкозалежному усвідомити своє безсилля перед хворобою і досягти стійкої мотивації на ведення тверезого способу життя, покликана команда психотерапевтів. Їх робота регламентується реабілітаційної моделлю «12 кроків» і спрямована на формування наступних важливих моментів:

 • зміцнити внутрішню мотивацію;
 • відкоригувати внутрішньо-сімейну та міжособистісну комунікацію;
 • стабілізувати емотивно-вольову сферу, повернувши пацієнтові контроль над думками і бажаннями;
 • підняти самооцінку реабілітанта, вселивши в нього впевненість у власних силах;
 • Допомогти екс-алкоголіку соціалізуватися.

Лікування алкоголізму в Харкові

Алкоголізм - медико-соціально-психологічне захворювання, викликане систематичним зловживанням спиртним. В Україні ця проблема з кожним роком все більше загострюється. У цьому неважко переконатися завдяки даним офіційної статистики. Щорічно в нашій країні на диспансерний облік стає близько 100 тис. Алкозалежних.

Згідно актуальним дослідженням, проведеним компанією International Wine & Spirit Research (Великобританія), рівень алко-вживання в Україні один з найвищих в світі. Так, в середньому українці (в тому числі жінки і підлітки) вживають за рік близько 12-13 літрів чистого (!) Спирту. Не менш актуальною залишається проблема лікування залежності від горілки в Харкові, де 40% підлітків у віці 14-18 років регулярно випиває, а у 30% новонароджених діагностують патології розвитку, викликанних алко-пристрастю батьків.

Лікування алкоголізму в Харкові

Як проходить лікування алкоголіків в Харкові?

Крім того, що алкоголізм - це важко виліковна хвороба, на лікування якої погоджуються далеко не всі, сучасні наркологічні центри та клініки, що займаються її лікуванням, часто обмежуються процедурами виведення з запою і кодуванням. При цьому найважливіший аспект алкогольної залежності - психологічний потяг до спиртного - просто ігнорується. В результаті через якийсь час чоловік знову береться за старе, і переконати його кинути чарку стає ще складніше.

Сучасні дослідження довели, що алкоголізм має психологічні передумови, а значить, використовуючи лише медикаментозний підхід, позбутися від нього неможливо. Необхідна тривала професійна психокорекція як на етапі реабілітації, так в постреабілітаційний період. Реабілітаційний центр «Рецена», який профілюється на системному лікуванні залежності від алкоголю в Харкові, пропонує широкий спектр послуг: від виїзду нарколога на дім - до психологічної підтримки на етапі соціальної реінтеграції.

«Рецена»: сучасний підхід до вирішення проблеми алкозалежності

Для співробітників центру «Рецена» кожен, хто відчуває непереборне алко-потяг, - це не закінчений алкоголік, на якого всі махнули рукою, а людина, що потребує допомоги. Тому в центрі практикують індивідуальний, комплексний підхід до кожного пацієнта. Програма реабілітації, заснована на моделі «12 кроків», зорієнтована на психологічні потреби і високоефективне відновлення даної категорії пацієнтів, тому вона демонструє відмінні результати (у 70% пацієнтів центру відзначається тривала ремісія).

Відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», перебування в центрі проходить анонімно. Особливий акцент в процесі реабілітації зроблений на психокорекції. Психологи центру допомагають пацієнтам налагодити сімейні взаємини, відчути підтримку, повагу до себе, знайти сили рухатися далі по життю. Навіть якщо людина не налаштована проходити лікування, досвідчені психотерапевти знайдуть ключик до її свідомості.

Не упускайте такий безцінний шанс змінити своє життя на краще - зверніться за допомогою в «Рецену»!

Лікування алкоголізму в Сумах

Багато хто схильний вважати, що любов до алкоголю закладена українцям генетично, а значить, не несе такої загрози, яку алкоголізму приписують медики. На жаль, такі фрази є всього лише невдалою спробою виправдати своє безсилля перед алко-пристрастю. Історія доводить зворотне. З початку IX століття і по 1640 рік в Україні було зафіксовано лише 30 нормативно-правових актів, присвячених даному питанню, і всі вони носили антиалкогольний характер. У той час як в Російській імперії тих часів було прийнято більше 2 тис. Подібних документів, що регламентують роботу «пивнушек» і механізм винної торгівлі. Так чи інакше, але сьогодні проблема алкоголізму (найскладнішої медико-соціально-псхологіческой хвороби) стосується багатьох. Лікування залежності від горілки в Сумах необхідно багатьом молодим людям, які звикли з її допомогою покращувати свій настрій і долати життєві труднощі.

Лікування алкоголізму в Сумах

Лікування залежності від алкоголю в Сумах

Українська наркологічна служба сьогодні переживає не найкращі часи. У багатьох диспансерах посаду підліткового лікаря-нарколога скорочується, як і періодичність профілактичних заходів. Кількість ліжко-місць поступово зменшується, а психологічна підтримка алкозалежних людей часто зводиться до морально-повчальних бесід. Виходячи з цього, багато хто не звертаються за допомогою до державних медустанов і помилково думають, що впораються з такою патологічною пристрастю самостійно. Однак раз і назавжди побороти алкозалежність можна тільки за допомогою фахівців (наркологів, терапевтів, психологів і соцпрацівників). Далеко не кожен приватний центр або клініка можуть запропонувати таке комплексне лікування з залученням експертів з хімічної залежності різних профілів.

Реабілітаційний центр «Рецена», створений в 2004 році, пропонує широкий спектр послуг в контексті лікування алкоголіків в Сумах:

 • виїзд лікаря-нарколога додому;
 • оперативне виведення зі стану запою;
 • формат примусових заходів медичного характеру;
 • системне лікування залежності від спиртного, що поєднує детоксикаційні процедури, психологічну реабілітацію і соціальну адаптацію;
 • психологічну підтримку рідним алкоголіка.

Як лікують алкоголізм в Одесі в «Рецене»?

Ставши пацієнтом центру, алкозалежних особа зобов'язана пройти процедуру детоксикації, що сприяє очищенню організму від токсинів і подолання фізичної залежності від спиртного. Поліпшенню загального самопочуття сприяють прогулянки на свіжому повітрі, збалансоване харчування, фізіотерапевтичні процедури і адекватна фіз-навантаження.

Адаптувавшись в терапевтичному співтоваристві, пацієнт проходить психологічну реабілітацію за програмою «12 кроків». Вона полягає у визнанні свого безсилля перед хворобою і поступове відновлення емотивно-вольової сфери.

Мотивований, зміцнілий фізично, духовно і психологічно, реабілітант готовий до повернення в соціум. Допомогти йому подолати психологічний бар'єр і навчитися протистояти спокусам, покликаний наставник, який на півроку закріплюється за кожним пацієнтом центру.

«Рецена» - це ваш шанс на тверезе і яскраве життя! Не прогавте його!