Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Полтава - великий обласний центр, проблема наркотичної залежності серед молоді тут стоїть досить гостро. Тому реабілітаційний центр «Рецена» відкрив нову філію, що надає ефективне лікування від наркотиків в Полтаві на найвищому рівні!

Лікування від наркотиків в Полтаві: медична допомога

Коли людина страждає від наркотичної ломки і відчуває непереборну фізіологічну тягу до вживання наркотику, безглуздо їй говорити про успішну психологічну реабілітацію. Тому лікування пацієнтів починається з детоксикації, яку проводить кваліфікований нарколог в Полтаві. Кров хворого очищається за допомогою спеціальних розчинів, які вводяться інффузним крапельним шляхом.

Для підтримки нормального функціонування внутрішніх органів використовуються вітамінізовані склади. У деяких важких випадках може знадобитися використання медикаментозних препаратів, проведення замісної антідодної терапії. Як правило, фізичний стан пацієнтів значно покращується вже в першу добу перебування в центрі. Повне усунення хімічної залежності займає близько 2-х тижнів.

Наркодиспансер в Полтаві: Психологічна допомога

Психологічне лікування наркоманії в Полтаві реабілітаційний центр «Рецена» проводить шляхом реалізації програми «12 кроків». Дана методика допомагає змінити систему цінностей наркозалежного,  витіснивши з неї наркотики і замінивши їх новими цілями, прагненнями. Крім того, такі колективні психотерапевтичні заняття дають пацієнтові можливість отримати необхідну підтримку, повірити у власні сили, правильно розставити життєві пріоритети.

Лікування наркоманії в Полтаві

Виявити глибинні особистісні причини, які могли підштовхнути хворого до вживання наркотичних речовин, а також усунути ці провокуючі фактори, допомагають заняття з елементами біхевіоральної терапії, Генштальд-терапії. Розкриття внутрішнього потенціалу, відновлення втрачених особистісних якостей стає можливим завдяки таким методикам, як арт-терапія і трудотерапія.

З метою відновлення сімейних цінностей, формування нових довірчих відносин між наркозалежним та близькими йому людьми наркодиспансер в Полтаві «Рецена» проводить сеанси сімейної психотерапії, батьківські дні. Також в центрі діють спеціальні групи для співзалежних, до яких відноситься близьке оточення пацієнта.

Розпізнавати наближаючий зрив і боротися з цим небезпечним станом хворі вчаться, відвідуючи психотерапевтичну групу з профілактики рецидивів. Переоцінці цінностей і усвідомлення згубної дії наркотиків на життя в цілому, сприяє ведення письмових робіт і подальший їх аналіз за участю грамотного психолога.

Реабілітаційний центр в Полтаві: реабілітація

Наркологічний центр в Полтаві «Рецена» робить особливий акцент на реабілітацію пацієнтів. Повноцінний реабілітаційний курс - це не просто профілактика рецидиву, але і реальний шанс на початок нового, успішного життя. Тому крім обов'язкового терапевтичного супроводу реабілітантам пропонується допомога в підвищенні освітнього рівня, оволодінні новою професією, працевлаштуванні.

Після виписки з єдиного центру людина, як ніколи, потребує підтримки та психологічної допомоги, адже в цей період він стикається з безліччю труднощів, принад, провокацій і спокус. Тому під час реабілітації, наші пацієнти продовжують відвідувати групи взаємодопомоги, сеанси сімейної психотерапії, зустрічі випускників. При необхідності колишні пацієнти центру завжди можуть звернутися за безкоштовною допомогою до психологів, юристів, соціальних працівників.

4.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.50 (1 Vote)
call 24

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

+38 066 045 94 25