Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Лікування наркоманії Миколаїв

Це, найчастіше, смерть від неправильно підібраної дози (передозування), зараження СНІДом, вірусним гепатитом В, С. З'являються всілякі хронічні захворювання.

За останні роки кількість хворих, які перебувають на обліку в наркологічному диспансері, зросла майже в 10 разів. Кількість підлітків, доставлених в клініки, в стані «наркотичного сп'яніння» і стані абстиненції ("ломки"), збільшилася в 15 разів. Значно зросла кількість скоєних злочинів, пов'язаних з наркотиками (продаж, виготовлення), і більш ніж наполовину - кількість людей, які вчинили злочини під впливом наркотиків.

Що або хто може допомогти наркоману припинити вживання? У Миколаєві допомогу наркозалежним надається завдяки спільній роботі наркологів і соціальних працівників, за допомогою грамотної організації лікувально-реабілітаційного процесу. Лікування проводиться в наркологічних диспансерах та лікарнях, у спеціалізованих відділеннях і палатах психіатричних лікарень. Завданнями лікування є зняття абстинентного синдрому, наслідків інтоксикації і придушення потягу.

Крім лікарів, у багатьох миколаївських наркологічних диспансерах працюють медичні психологи. Лікування спрямоване на формування у хворого усвідомленої стабільної мотивації або установки на остаточну відмову від споживання наркотичних речовин, і на активне включення в реабілітаційний процес.

Лікування алкоголізму в Миколаєві

Непоправна шкода алкоголізму, полягає в тому, що життя оточуючих алкоголіка людей, стає нестерпним. Більше всіх, звичайно ж страждає сім'я питущого людини. Соціальне опитування показало, що проблеми зі збільшенням кількості людей, що вживають алкоголь, безпосередньо пов'язані з популяризацією реклами спиртного в засобах масової інформації.

Перш за все потрібно розуміти, що проблемою виникнення алкоголізму є соціальні причини, і найбільш ефективними методами боротьби з цим захворюванням є соціальні методи, такі як профілактика, реабілітація і соціально-психологічні програми. Для більш ефективного результату в одужанні хворого, лікування та соціальна реабілітація алкоголіків повинні проводитися в установах закритого типу і протягом тривалого періоду часу.

Реабілітаційний центр в Миколаєві

Лікування від залежності в м.Миколаєві можна проходити не тільки в лікарнях, але і в спеціалізованих установах, таких як, наприклад, реабілітаційний центр. Фахівці таких закладів за допомогою спеціальних програм пропонують своїм пацієнтам лікування алкогольної залежності та наркоманії. Реабілітація - відновлення втрачених навичок, соціальних зв'язків, налагодження зруйнованих людських відносин.

У миколаївському центрі створені всі умови для проходження успішної реабілітації. Це наявність колективу, що складається з висококваліфікованих психологів, консультантів з хімічної залежності, людей, які знають хворобу зсередини. Реабілітаційний центр пропонує кожному хворому індивідуальні умови проходження курсу лікування і реабілітації. Воно ґрунтується на ефективній програмі 12 кроків. Курс спрямований на відновлення біо-психо-соціо-духовних сторін особистості хворого.

Якщо людина, що страждає від наркоманії або алкоголізму, розуміє, що потребує лікування, але не може відкрито звернутися за допомогою до фахівця, в такому випадку реабілітаційний центр в Миколаєві пропонує анонімне лікування алкоголізму і наркоманії.

Буває і так, що хворий не хоче визнавати свою залежність, але заподіює страждання своїй родины і близьким. Для таких випадків, Миколаївський реабілітаційний центр практикує примусове лікування.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)