Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Лікування наркоманії в місті ХарківУ самому місті Харкові, а так само по всій області проблема наркоманії та алкоголізму стоїть надзвичайно гостро. Число людей вживаючих наркотичні препарати зростає з року в рік з дуже високою швидкістю. Мало не кожна третя сім'я в тій чи іншій мірі стикалася з питанням лікування наркозалежності або алкоголізму. Щорічно від передозування і супутніх наркоманії захворювань, тільки в Харківській області помирає понад 7000 чоловік і це цифра неухильно зростає. І як зупинити, цю лавину смерті, якщо навіть люди в погонах безпосередньо причетні до виробництва і розповсюдження наркотиків.

Зростання наркозалежності в Харкові

Минулого місяця Були затримані співробітники одного з Харківських РВВС а разом з ними і ціла мережа, підпільних лабораторій виготовлявших та розповсюджувавших сильнодіючі наркотичні препарати. Всю цю мережу контролювала банда в погонах. Схема досить проста. Наркомани потрапляючи в відділ міліції, під загрозою фізичної розправи, писали "явки з повинною", на самих себе, своїх знайомих і взагалі на будь-якого кого скажуть. Таким чином потрапляючи на "гачок" і перетворюючись на рабів, у панів міліціонерів. Ті в свою чергу, привозили їм всі необхідні для виготовлення "кайфу" інгредієнти. Які, або конфісковували, або купували в аптеках. Були випадки, коли правоохоронці влаштовували на непідконтрольних їм торговців облави, заради отримання самого наркотику з метою його подальшої реалізації. Далі, щоб гарантувати безпеку доставки, наркотики самі люди в погонах розвозили по торговцям (баригам). На наступний день відвозили нову партію "смерті" і забирали гроші за попередню. Так ця організована злочинна група працювала понад два роки.

Зараз, завдяки пильності колишнього військового, на лаві підсудних опинилося вся ця банда. І перед судом постануть 7 колишніх співробітників правоохоронних органів і ще 17 наркоманів, розповсюджувачів і виготовлювачів.

Але цим одним випадком така гостра проблема, як лікування наркоманії в місті Харків не вирішиться. В даний час в боротьбі з наркозалежністю та алкоголізмом успіх має тільки реабілітаційний центр. Де фахівці підходять з розуміння до цієї проблеми і використовують комплексне лікування всіх видів залежності.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)