Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Зірки що кинули наркотикиЗнамениті співаки, актори і музиканти, напевно, більше ніж будь - хто, схильні до вживання наркотиків. Великі гроші шоу - бізнесу, є ласим шматком для наркоторговців. Так богемне життя затягує багатьох зірок в мережі наркозалежності, і, на жаль, не всім вдається благополучно з них вибратися. Адже знаменитості, по суті, такі ж люди, як і всі ми, теж мають свої слабкості і недоліки.

Але ми поговоримо про тих, хто зміг встояти в боротьбі з наркозалежністю. Велика кількість зірок, як нашого, так і зарубіжного шоу - бізнесу, хоча б раз проходили реабілітаційний курс лікування від наркоманії та алкоголізму. Деякі свої проблеми з залежністю приховують, інші ж навпаки вважають, що це додасть їм більше популярності.

Багато зірок, до куріння марихуани відносяться несерйозно, і не вважають це небезпечним заняттям. Але найчастіше саме воно призводить до більш серйозних проблем з наркотиками. У 80-ті роки, наркотик буквально захлеснув шоу бізнес. Тоді це здавалося модним. З наших зірок, хто відкрито говорить про своє вживанні, це Шура, Лоліта, Земфіра, Лайма Вайкуле, Ірина Алегрова, Влад Топалов, Гарік Сукачов, цей список можна продовжувати нескінченно. Але всі вони ретельно приховують цю сторону життя. Зарубіжні зірки, в цьому плані більш демократичні.

Перемога іноземних зірок над наркозалежністю

Так, Роберт Дауні молодший, відомий за фільмами «Залізна людина», «Шерлок Холмс», номінант на «Оскар», страждав від наркозалежності. Кидав вживання, але через деякий час, знову повертався до наркотиків. Неодноразово проходив реабілітацію в різних клініках. Але в даний момент, позбувшись від недуги, продовжує успішно зніматися в кінофільмах.

Знаменита співачка Брітні Спірс, завдяки своєму батькові, пройшла успішно реабілітацію в наркологічній клініці. Після своєї неадекватної поведінки, яке психіатри назвали «післяпологову депресію», багатьом здавалося, що Брітні вже ніколи не повернеться до нормального життя. Але за останні роки, зірка відновила здоров'я, випустила свій новий альбом, і продовжує гастролювати з концертами.

Король трилерів, Стівен Кінг, так само зобов'язаний своєму батькові, за своє одужання від пристрасті до алкоголю і кокаїну. З 1979 по 1987 рік він перебував у важкій залежності від наркотиків, багато хто, в той час, ставили хрест на молодому письменнику. Але попри все, він і зараз продовжує радувати читачів своїми шедеврами.

Скандально відома актриса Ліндсі Лохан, всіляко опиралася пройти реабілітацію. Але розгульний спосіб життя, проблеми з наркотиком і алкоголем, водіння автомобіля в нетверезому вигляді, привели її до судових розглядів і до тюремного ув'язнення в 90 днів, в наркологічній клініці. Як повідомляє сама Ліндсі, після проходження курсу реабілітації, вона вперше відчула себе вільною.

Навряд чи існує в світі наркотик, який не пробував улюбленець публіки Джонні Депп. Лікування від наркотичної та алкогольної залежності, обійшлися йому в сотні тисяч доларів. Але на відміну від деяких інших, він успішно справляється з хворобою залежності, і продовжує радувати глядачів своїми ролями.

Всесвітньо відома французька співачка Едіт Піаф, після автомобільної аварії, через сильний біль, стала приймати морфій. До депресії, викликаної втратою коханої людини, додалася ще й наркотична залежність. Але пристрасть до сцени давала їй сили жити і виступати на сцені до останніх днів життя.

«Найгірша дівчинка Голлівуду», так писали газети про Дрю Беррімор. Ще в ранньому дитинстві вона спробувала алкоголь і кокаїн. І в 18 років вона вперше потрапила до наркологічної клініки. Хто, в той час міг подумати, що ця тендітна дівчина зможе перемогти наркозалежність. Але життя показує, що все можливо.

Мелу Гібсону так само довелося пройти курс реабілітації. За вироком суду, через водіння в нетверезому вигляді, його засудили до примусового лікування в наркологічній клініці. Але пройшовши успішно реабілітацію сам, він переконав і Кортні Лав лікуватися від кокаїнової залежності.

Фотомодель Кейт Мосс, за вироком суду, через вживання кокаїну, була змушена звернутися в реабілітаційну клініку. Вона сильно переживала, що цей скандал зруйнує її кар'єру. Але виявилося зовсім навпаки. Спровокувавши на себе велику увагу, Кейт Мосс, вийшовши після реабілітації, уклала кілька великих контрактів із знаменитими будинками мод.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)