Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Лікування наркоманії в ДніпропетровськуСудячи по урожаю наркотичних препаратів зібраних співробітниками Дніпропетровського ВБНОН за 2012 рік навряд чи його можна назвати "неврожайним". Спільними зусиллями жителів області та правоохоронних органів були розроблені і проведені операції по виявленню наркопритонів, і затримання цілої мережі наркоторговців, що діють на території області. За підзвітний період на території Дніпропетровська та області було вилучено з незаконного обігу наркотичних препаратів вартість яких на чорному ринку становить понад 1 млн. грн. Все це були речові докази за статтями: зберігання, виготовлення, транспортування та вживання наркотичних засобів. Кримінальні справи за якими проходили ці речовини вже мають винесені вироки рішень суду, і винні понесли відповідне покарання.

Результат боротьби з наркомніей в Дніпропетровську

В цілому було вилучено "2 кг "опію", 10 кг "Макової соломи", а також "метамфетамін","первентин"і "марихуана". В котельні одного з заводів Дніпропетровська в понеділок, 24 грудня, співробітники міліції спалили вилучені з незаконного обігу наркотичні речовини.

За словами одного зі співробітників ВБНОН ситуація в області близька до критичної. Затримання та арешт наркоторговця або кур'єра ускладнює, то що для виготовлення сучасних наркотичних засобів використовуються цілком легальні препарати, котрі можна придбати практично в будь-якій аптеці міста. І всю схему наркотрафіку, від моменту придбання потрібних інгредієнтів і до повної готовності наркотичного засобу до поширення, необхідно відстежувати до самого кінця. І тільки на завершальній стадії можна проводити арешт і використовувати наркотик як речовий доказ.

Звернення ЦГЗ ГУМВС України в Дніпропетровській області, до свідомих громадян. Якщо Ви маєте інформацію про місце збору наркоманів, або місці поширення, виготовлення або зберігання наркотичних засобів, просимо Вас посприяти співробітникам правоохоронних органів і повідомити про наявну у Вас інформацію по телефону 102. Або в найближчий оперний пункт міліції.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)