Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Лікування наркоманії та алкоголізмуУ місті Суми заміряли кількість наркозалежних. Кожна п'ята людина відповіла «так» на запитання: «чи вживали ви наркотики?». На питання «чи будете ви надалі продовжувати вживати наркотичний речовини?» -5% Відповіли, що не стануть змінювати цю звичку, 7% є варіант що припинять вживання і 8% зав'язали з наркотиками, більше 50% вважають наркоманію виліковною, 23% впевнені в зворотному і 26% взагалі не можуть сказати. За опитуваннями жителів Сум відповіли від популярності наркотиків: очолила конопля, далі любителями вживання стали прихильники ЛСД потім екстазі, опій та амфітамін. Інші, такі як мескалін, псілоцебін (гриби), кетамін, кокаїн і героїн не надто популярні і поширені серед сумської молоді. Але особлива небезпека цих та інших наркотичних речовин полягає в тому, що руйнуючи здоров'я і психоемоційні сфери, вони згубно впливають на генетику людини, таким чином, передають свою хвороботворну інформацію майбутнім поколінням, прирікаючи їх на страждання ще до народження.

Зауважимо ж таке, що продаваємі на вулиці різні концентрації можуть змінюватися від 1 до 90%, тому передозувань стало набагато більше, і за цими цифрами, наведеними вище, стоять житті молодих людей. Відзначимо нижче, що був також відсоток, котрі бачать наркоманів у себе у дворі, мають знайомих, чиї родичі є наркоманами.
І треба пам'ятати, що на даний момент актуальним є питання про наркотизації молоді та підлітків і здійснювати профілактику може кожен громадянин, підтримуючи, розповідаючи тим, хто цього потребує.

Ситуація в Севастополі

У місті Севастополі близько 6000 хворих на алкоголізм і наркоманію. 4% всіх жителів знаходиться на обліку в психіатричній лікарні. За словами головного лікаря міської психіатричної лікарні в місті є позитивна тенденція-зниження хворих на розумову відсталість і стали народжуватися здоровіші діти. Головлікар заявив, що психологічний стан мешканців Севастополя «нас не влаштовує ні в якій мірі». На обліку перебуває 16000 хворих - це 4% населення міста. З них з приводу психічних захворювань 9 тисяч, 1 тисяча дітей, тисяча підлітків, інвалідів 2 тисячі. Крім того, повідомляє головлікар на обліку наркологів перебуває понад 6 тисяч осіб. Одна тисяча хворих на наркоманію, а решта - на алкоголізм. «Це вкрай нас турбує, так як нам потрапляють важкі пацієнти, але на фоні інших регіонів Севастополь виглядає не так тривожно. За словами одного харківського вченого про те, що в Севастополі найвища захворюваність на наркоманію, головлікар відзначив що «ми в курсі, що у нас високий рівень захворюваності на алкогольні психози, п'ють і вживають наркотики однаково, у нас чудова виявляємість, за рахунок якої ми виглядаємо вод так в порівнянні з іншими регіонами ».

Наркоманія - хвороба що вимагає лікування

Хвороба наркоманія вважається глобальною проблемою суспільства, тому, щоб протистояти цим соціально-негативному фактору потрібно використовувати комплексні підходи. З одного боку - це суворі норми законів, а з іншого - всеосяжна профілактична робота. Саме на ці акценти розставляють свою діяльність співробітники ВБНОН Маріупольського ГУВС.
Буквально щодня по зведеннях міліції рясніють повідомлення про виявлення та вилучення наркотичних речовин серед населення. Найчастіше «згортки» містять подрібнену і висушену речовину з характерним запахом коноплі. Безумовно, в цих випадках люди пояснюють таке «згорток знайшов в під'їзді». Вік фігурантів молоді люди до 30 років.

Наступна категорія громадян що потрапили під підозру співробітникам міліції складають громадяни що володіють приватним маєтком, у яких є намір вирощувати заборонені рослини на особистих присадибних ділянках. Також ці «умільці» виготовляють обладнання для обробки і поліпшення врожаю. Під час проведення оперативної профілактичного відпрацювання території дільничним інспектором міліції в приватному будинку були виявлені висушені рослини з характерним запахом коноплі.

За 2012 рік співробітниками ВБНОН Маріупольського МУ порушено понад 200 кримінальних справ, з яких третя частина за статтею 307 КК України.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)