Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Наслідки  за поширення і виробництво наркотиків12 жовтня в місті Донецьк з дозволом суду на фірмі ПрАТ «Донецьксталь-металургійний завод» в присутності представників медіа-служб представники СБУ знищили вилучену у злочинців партію наркотиків.

Меліція затримали нарко-посередника, який займався перевезенням 70 кг героїну через кордон України. Ціла партія наркоти була захована в бензобаку вантажного автомобіля.

Новоазовський райсуд Донецької області засудив перевізника, і визнав його винуватим у вчиненні злочинів за такими статтями: ст. 305 ч.3, ст 307 ч.3 ККУ. Апеляційний суд Донечіни дав іноземцю 9 років позбавлення волі.

Міліціонери з Макеівкі перекрили постачання наркотиків з Дніпропетровської області.

З допомогою проведеним оперативним діям міліцією були затримані 23-річний місцевий житель, обшукавши якого, міліціонери виявили та вилучили пофасований по пакетиках, більше 50 г дуже небезпечного для організму наркотичного засобу - канабіс.

Горе підприємець ніде не працював, жив у своєї старої бабусі, яка навіть не знала чим займається онучок. Головним джерелом доходу молодої людини стала реалізація наркоти. Він мав, вже сформовану, постійну базу клієнтів, з якими тримав зв'язок по телефону і сам говорив де зустрінеться, постійно змінюючи місце збуту. Стало відомо, що хлопець отримав наркоту у одного знайомого з Дніпропетровської області. В даний момент канал перекритий, разом з цим, міліція працює над встановленням подільників затриманого, а самому затриманому світить строк від п'яти до десяти років з конфіскацією майна.

Суд засудив студента, якого затримали з наркотиками, до штрафу.

Співробітники МВС на Донецькій залізниці затримали 18-річного жителя міста Ясинувата Донецької області, будучи студентом одного з профліцеїв, який порушив закон в сфері незаконного обігу наркотиків. Студен розповів міліціонерам, що в середині листопада минулого року, районі одного з штучних водойм Ясинуватої, діючи, при цьому, навмисне, маючи перед собою сміливу мету, на постійній основі виготовляти наркотичні препарати, він зірвав верхні частини з сухих кущів дикої коноплі і приготував, з допомогою подрібнення особливо небезпечний наркотик, який помістив в поліетиленовий пакетик і в зберігав його з метою особистого застосування шляхом куріння.

Після чого, перебуваючи в коморі будинку, в якому живе, вирішив заховати незаконно виготовлений наркотик, потім забрав його і помістив в покинутому приміщенні, де в зберігав його до кінця.

У цей день юний наркоман повернувся в своє укриття, і за допомогою фрагмента скотч-стрічки приклеїв до свого одягу пакет з наркотиком, надів свою накидку.

В обід він намагався провезти наркоту за допомогою потягу сполученням «Київ-Кисловодськ» з Ясинуватої до станції Таганрог Північно-Кавказької залізниці Російської Федерації, але під час перевірки речей його затримали працівники транспортної міліції за підозрою в зберіганні та перевезенні наркотиків. При понятих під светром хлопця було знайдено пакет з наркотою.

За проведенню прискіпливій перевірки та експертизи знайденої речовини, виявилася що це особливо небезпечний наркотик, який важить 152,1 грам, цю справу передали в Харцизький міський суд Донецької області.

На суді підсудний повністю погодився зі своєю провиною, написав щиросердне зізнання, котре не суперечило зібраним у справі доказам.

Студен був визнаний винним за частиною 1 статті 309 Кримінального кодексу України.

Суд взяв до уваги відсутність попередніх судимостей і позитивні характеристики підсудного за місцем проживання та навчання і прийшов до висновку, що студент підлягає перевихованню, і це можна зробити без ув'язнення. Студента-наркомана оштрафували на 50 грн.

Крім цього, йому потрібно буде заплатити 418 гривні 80 копійок експертному закладу, де було проведено дослідження вилученого у нього наркотичного засобу.

Жителю Макіївки загрожує від п'яти до 10 років в'язниці

Нещодавно, звільнившийся з місць позбавлення волі в 2010 році, чоловік зупинився біля сестри, яка жила разом з цивільним чоловіком м.Макіївка. Знайти роботу з такою історією у колишнього в'язня не вийшло, і тоді він прийняв рішення повернутися до старих видів доходу нарко-торгівлі. При цьому своє виробництво він ретельно ховав від рідної сестри, і готував своє зілля тільки коли мешканці були відсутні.

Завдяки чітко спланованим оперативним заходам співробітниками нашої міліції «нарко-крамничка» була виявлена, а зловмисник викритий. Звичайно з усім тим що у нього під час затримання виявилося з собою, він відпиратися не став і свою вину визнав.

Відносно любителя наркозілля порушено кримінальну справу за ст. 307 ч. 2 КК - «зберігання, виготовлення та збут наркотичних засобів вчинене повторно», йому загрожує позбавлення волі від 5 до 10 років.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)