Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Лікування наркоманії у ЛьвовіНа жаль, Україна входить в «чорний» список світових лідерів по зростанню наркозалежності. Особливо, ця проблема актуальна для західної України.

Її кордони з країнами Євросоюзу, служать сполучною ланкою світового наркотрафіку, що з'єднують Середню Азію, з країнами Західної Європи. Місто Львів можна назвати столицею Західної України і проблема наркоманії, росте там з кожним роком. Системи охорони здоров'я не справляються з таким потоком наркозалежних.

 

Єдине, що можуть запропонувати наркологічні клініки, це медикаментозна допомога, в знятті фізичної залежності (ломки). Основну роль в лікуванні наркозалежності у Львові, покладається на реабілітаційні центри, так як тільки вони можуть надати дієву допомогу в боротьбі з наркозалежністю.

Наркозалежність - це захворювання, при лікуванні якого потрібно чимало терпіння і сил, але полегшує те, що ти опиняєшся серед людей, також проходячих курс лікування від наркозалежності, і в оточенні фахівців, які знають все про хімічну залежність, зі свого життєвого досвіду.

Лікування алкоголізму в місті Львів

Якщо людина страждає від алкогольної залежності, разом з ним страждає і його сім'я. І коли лихо вже сталося і проблема спіткала вас, не має сенсу шукати винуватого - ви можете допомогти співробітникам реабілітаційного центру домогтися більш високих результатів в роботі з залежним.

Реабілітаційний центр проводить комплексну роботу, яка орієнтована на різні фактори життя залежного, включаючи сім'ю, яка може дати серйозну підтримку.

За допомогою медичних працівників можна провести терапевтичне лікування алкогольної залежності за допомогою ліків, допомогти людині подолати процес відмови від алкоголю і привести фізичний стан хворого в норму.

Але, на жаль фізіологічного лікування алкоголізму недостатньо, необхідно ще показати людині, як можна жити по-новому, отримувати задоволення без спиртного і дати йому можливість адаптуватися і пройти через процес соціалізації в суспільстві.

Ми робимо все можливе для того, щоб, покинувши наш центр, людина змогла вести повноцінне життя, що б алкоголю не було місця в його житті.

Важливо показати реальні інструменти людині, яка відмовилась від хімічної залежності, за допомогою яких вона адаптується до здорового життя, зуміє зайняти себе чимось, знайде якесь захоплення для душі. Здійснюючи лікування алкозалежності, ми постійно шукаємо можливості дати людині розкритися, виявити в собі здібності жити в новому світі, без вживання алкоголю. І члени сім'ї хворого стають нашими соратниками на шляху до досягнення спільної мети. І пам'ятайте алкоголізм - це хвороба.

Реабілітаційний центр у Львові

Це комфортабельний дім, по-домашньому затишний і вселяючий симпатію до себе дружній колектив, який знає, як важко бути залежним.

У реабілітаційному центрі виявляють повагу до своїх пацієнтів. Лікування проходить по комплексній системі одужання, заснованої на 12 кроковій програмі. У центрі живуть по чітко складеному розкладу дня. Тому, що тільки суворе дотримання правил, допоможе домогтися успіху і дати позитивний результат. Правила і самодисципліна є головною складовою ланкою в житті без наркотиків.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)