Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Фільми про наркотики, наркоманівНаркотики - загрозлива проблема наших днів. І з ростом їх популярності, все більше людей потрапляють в мережі наркозалежності. Людина, по своїй дурості або наївності, спочатку шукає в наркотику задоволення, а звикнувши, знаходить тільки біль, самотність і страх. Потрапивши в замкнуте коло, люди готові на все, щоб дістати нову дозу, яка позбавить їх, хоч ненадовго, від наркотичної «ломки».

Бути вільним або залежним - це особистий вибір кожного. І причини спробувати наркотик можуть бути різними, але потрібно знати, що кінець вживання один - якщо не зупинишся, помреш. Ми хочемо порадити вам, подивитися такі фільми, як, «Реквієм за мрією», «Морфій», «Екстазі», «Малятко Шеррі», «На голці», «Чутливий сон» і т.д. Сподіваємося, що вони допоможуть вам усвідомити, наскільки небезпечні наркотики, як легко до них звикнути, і наскільки важко відмовитися від них. Як швидко ламаються життя і руйнуються мрії.

Фільми про наркотики

Гостросюжетна драма «Реквієм за мрією», по праву вважають одним з кращих фільмів, що розкриває проблему наркоманії. Знятий за однойменним твором Хьюберта Селбі, фільм показує про те, як швидко зруйнувати життя 4-х головних героїв: матері, сина, його Дівчини і його друга. Як всі їхні мрії поглинула наркозалежність. Режисер фільму, Даррен Аронофскі, хоче, щоб глядачі замислилися над тим, наскільки легко людина може оступитися і опинитися на шляху саморуйнування.

Фільм Олексія Балабанова «Морфій», знятий за однойменною повістю Михайла Булгакова, розповідає про те, що наркотик не вибирає собі слабовільних людей, і перед ним усі рівні. Так у фільмі «Морфій», головний герой - молодий сільський лікар, будучи впевнений, що він, як освічена людина, зможе протистояти згубній пристрасті до наркотику. І недооцінивши нищівну силу наркозалежності, доктор з першого ж уколу пристрастився до морфію. Фінал картини сумний, як і все, що пов'язано з вживанням наркотиків.

Фільм «Крихітка Шеррі» про наркоманку зі стажем, яка тільки що відсиділа у в'язниці за крадіжку (не вистачало грошей на наркотик). І ось вона їде додому, щоб знайти роботу і спробувати налагодити стосунки зі своєю п'ятирічною дочкою, відданої на виховання її братові. В'язниця, як з'ясувалося, не поміняла Крихітку Шеррі в кращу сторону. Вона не відмовляє собі ні в алкоголі, ні в наркотиках. Сумна історія, без традиційного щасливого кінця. Показує всю правду про важке життя дівчини, яка загрузла в болоті наркозалежності, без найменшого натяку на краще майбутнє. Подивившись цей фільм, глядач напевно задумається, а чи варто пускати в своє життя наркотик?

Схожий сюжет і в кримінальній драмі «Чуйний сон». Головний герой - наркодилер Джон, намагається зав'язати з брудним минулим, і почати нове життя, де немає місця наркотику. Але люди, на яких він працює, не хочуть його відпускати. Вмовляють його ще трохи позайматися поширенням наркотиків, щоб зібрати гроші на легальний бізнес. Але, як відомо, де наркотики - там і неприємності. Хтось вбиває його клієнтку, і поліція починає стежити за Джоном.

Культовий фільм «На голці» заявлено як молодіжна комедія, з елементами чорного гумору. Але це сміх крізь сльози. Сюжет оповідає про нелегке життя наркоманів. Вони вже не цікавляться життєвими радощами. Вони не створюють сім'ї, їм все одно, як буде складатися їх подальші життя. Вони вибрали наркотик. І все, що їм потрібно - це будь-яким шляхом дістати чергову дозу, навіть якщо ціна цієї дози, чиє - то життя. . Можливо, чи звільнитися від кайданів наркозалежності? Головний герой намагається «зав'язати» зі своїм темним минулим, але «друзі по нещастю» всіляко заважають йому почати нове життя.

Фільм «Екстазі», так само знятий в жанрі чорної комедії, за однойменним скандальним романом Ірвіна Велша. Головний герой Ллойд - молода людина, улюбленець долі, який підробляє торгівлею «любовного» наркотику - екстазі. Він знаходиться на вершині світу. Його життя - це дорогі клуби і красиві легкодоступні дівчини. І коли на його шляху зустрічається красуня Хізер, він в замішанні, і не розуміє, чи є ті почуття, які він відчуває до неї любов'ю, або це чергове наркотичне сп'яніння? З таким способом життя, у головного героя звісно почали з'являтися проблеми, і він вирішує вийти з гри. Але це виявляється нелегко.

Режисери, знімають фільми про наркотики і наркоманів, хочуть, щоб глядачі звернули увагу на страшну проблему в нашому суспільстві. І побачили, що вона настільки близька, що може торкнутися кожного. І якщо не вживати заходів, щодо запобігання росту наркоманії, нас може очікувати безрадісне майбутнє.

4 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.00 (1 Vote)