Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Найвідоміші особистості в наркоіндустріїГаджімірза Алмасов, більше відомий в кримінальних колах на прізвисько «Бабай», займався торгівлею наркотиків з кінця «лихих» 90-х років. Ще в ранній молодості він входив до злочинного угруповання, відомого на всю країну. Воно тримало в страху всю Самарську область. У той час, Гаджімірза був всього-на-всього рядовим збувальником героїну. Але вже тоді, спритний хлопчина таджицьких кровей, налагоджував зв'язки з потрібними людьми, щоб створити свою групу і торгувати героїном самостійно.

Щоб відокремитися від своїх господарів, Алмасову довелося заплатити великі відкупні. Але це, майбутнього ватажка банди, не зупинило. Так як він був упевнений, що коли буде торгувати сам, заробить набагато більше. Жорстка дисципліна і чітко налагоджена організація, незабаром почали приносити великі гроші. Всі ролі між наркоторговцями були розподілені. Помічники Гаджімерзи купували великі партії наркотиків у оптових постачальників.

Правоохоронні органи відзначають високий рівень конспірації банди. Для передачі героїну використовувалися тайники, про місце яких повідомлялося шифром по телефону. Про злочинну діяльність «Бабая», правоохоронним органам було відомо вже давно, але кожен раз, злочинцям, якимось чином, вдавалося вислизнути від покарання. Як з'ясувалося згодом, у угруповання були зв'язки в правоохоронних структурах. Щоб затримати банду Гаджімірзи, знадобилася підтримка співробітників Держнаркоконтролю, регіонального управління ФСБ по Самарській області.

У 2007 році злочинне угруповання було заарештовано. . Обвинуваченими у справі проходять 16 осіб, включаючи Бабая. Проти них було порушено кримінальну справу, за статтями: «організація злочинного співтовариства», «відмивання грошей», і «торгівля наркотиками в особливо великих розмірах», під час затримання у наркоторговців вилучили понад дев'ять кілограмів героїну. Наслідком виявлено 35 епізодів злочинної діяльності. Кримінальні справи складаються з 58 важких томів. В даний час, всі учасники банди засуджені.

Вітчизняні знаменитості

Бійськ - місто в Росії, великий промисловий і науковий центр на півдні Сибіру, другий за чисельністю населення в Алтайському краї. У цьому місті було винесено судовий вирок, щодо злочинного угруповання, яке займалося торгівлею наркотиків (героїну). Банда складалася з 19 осіб, ватажком якої, як виявилося, була 48-та літня Наталя Загитова, на прізвисько «Сурчіха». За десять років, угруповання розгорнуло свій бізнес з таким розмахом, що дохід за цей час, склав суму з 15 нулями.

Довго бандитам вдавалося уникати кримінальної відповідальності, так як їм допомагав колишній міліціонер, Микола Маркелов, який попереджав їх про майбутні рейдах і облави. Банду затримали понад 3-х років тому, але вирок винесли тільки зараз, через занадто великий обсяг кримінальних справ, які склали 170 томів. За цей час навіть померло троє підсудних, як писала преса, не витримали напруги. Решта 16 підсудних слухали вирок стоячи протягом 4-х днів.

Один тільки колишній міліціонер Маркелов, за весь час слухання вироку, що не ховав свого обличчя, і спокійно вислухав, як його засудили до 11 років позбавлення волі, з відбуванням терміну в колонії суворого режиму. Ватажок банди, Наталя Загитова, проведе за гратами 17 років, в колонії загального режиму. Її зовсім ще юна дочка, отримала 9 років. Решта учасників злочинного угруповання отримали приблизно такі ж терміни. Всього близько 170 років тюремного ув'язнення на всіх.

Зарубіжні знаменитості

Найвідоміший злочинець - мільярдер, Пабло Ескобар, повне ім'я - Пабло Еміліо Ескобар Гавірія. Його ім'я вже давно асоціюється з торгівлею наркотиками, а саме, кокаїном. Свою злочинну діяльність він почав ще підлітком, і виріс з дрібного хулігана, до самого впливового і могутнього наркобарона в історії людства. На початку своєї кар'єри він заробляв на життя дрібними крадіжками і угонами автомобілів. Але швидко зрозумів, що в такій країні, як Колумбія, існує величезна перспектива в наркобізнесі. І вже в неповні 27років, Ескобар, з трьома великими наркоторговцями, організовує наймогутніший кокаїновий картель. Створює власну мережу наркотрафіку, куди входять літаки і навіть підводний човен.

У 80-ті роки, основним споживачем «ескобаровского» кокаїну, були сполучені штати Америки. У рік переправлялася до 95 тонн порошку, що приносило Ескобару, близько 3-х мільярдів доларів чистого доходу щорічно. З кожним роком, його наркоімперія розросталася. У колумбійських джунглях, він будував власні лабораторії з виробництва кокаїну. Ескобар був дуже розумний і розумів, що йому потрібно заручитися підтримкою простого народу, щоб уникнути гонінь від влади Колумбії. Він навіть був обраний в конгрес і мав депутатську недоторканність. Однак, через 2 роки, він вирішив відійти від великої політики, усвідомивши, що легше отримати те, що йому потрібно шляхом звичайного підкупу «продажних» колумбійських чиновників. Бідняки боготворили Ескобара.

Парадоксально, але, будучи найжорстокішим наркоторговцем в історії, дійсно будував лікарні, церкви, стадіони, школи, притулки для бездомних. Зводив для них цілі житлові квартали, які так і називалися - «нетрі Ескобара». Майно наркобарона росло. У 1989 році, журнал «Forbs» оцінив стан наркобарона в 30 мільярдів доларів. Він володів тисячами гектарами землі, десятками маєтків, машин, літаків, у нього був власний аеропорт.

Однак після того як за наказом Ескобара було вбито 12 верховних суддів, уряд Колумбії оголосив війну наркобарону. Майже все його майно було конфісковано, деяких спільників заарештували, а сам Ескобар повинен був переїжджати з місця на місце, щоб його не заарештували. Але це тільки ще більше розлютило кокаїнового короля. На урядові санкції він відповів кровопролитною війною. У цей час, за його наказом, вбивають одного з кандидатів в президенти Колумбії. Але найжахливіше злочин він робить в 1989 році, коли наказує знищити авіарейс, в результаті чого загинули більше ста людей.

Пабло Ескобар залишиться в історії як найбагатший злочинець в світі, а так само і найжорстокіший. Він і його злочинна організація вбила більше тисячі людей, серед них сотні поліцейських, десятки політиків і суддів. Сам «кокаїновий король», так само помер не своєю смертю. Він був убитий в 1993 році, пострілом в голову, який справив снайпер колумбійської поліції. Тоді йому було всього 44 роки.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)