Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Лікування наркозалежності в Болгарії (м.Софія)Людина знає і вживає наркотики з незапам'ятних часів.

Є гіпотеза, що ще 40 тисяч років тому до нашої ери відбулося перше знайомство людини з наркотиками. Це свідчить про вічне прагнення людини до подолання своєї недосконалості, а також до того, щоб хоч раз побувати нехай ненадовго, в країні, яка існує тільки в мріях. На жаль, ілюзія триває недовго, а пробудження приносить ще більш жорстоку біль і ще більш болісне відчуття відчуженості. Через це наркоманія перестає бути в наш час проблемою однієї особистості і набуває рис соціальної проблеми, що ускладнює в рази лікування наркозалежності.

На сьогоднішній день наркоманія є світовою проблемою, яка присутня на всіх континентах. До того ж вона виявляє тенденцію неухильного зростання.

Наркозалежність - це група захворювань, які проявляються потягом до постійного прийому в зростаючих кількостях наркотичних засобів через стійкої психічної і фізичної залежності від них з розвитком абстиненції при припиненні їх прийому.

 

Наркозалежність стає однією з головних проблем світової спільноти. Для запобігання цієї хвороби, по всьому світу відкривається все більше реабілітаційних центрів. Болгарія також не залишилася осторонь. А зокрема м.Софія бере активну участь в профілактиці і лікуванні наркозалежності та алкоголізму.

Софія - це місто, що має 7000-річну історію, і є одним з найдавніших міст Європи. Є думка, що причиною заселення цих місць, були гарячі мінеральні джерела, якими рясніє Софійська улоговина.

Переваги Лікування наркозалежності в Болгарії в м.Софія

Лікування наркозалежності в м.Софія - це комплексна програма по одужанню, що охоплюює практично весь спектр хвороб, пов'язаних з наслідками вживання наркотичних речовин та алкоголю. Реабілітаційні центри розташовані як в середземноморському, так і в континентальному кліматі. Де багато корисних термальних джерел, лікувальних грязей. Але, як відомо наркозалежність - хвороба психічна.

Її ще називають хворобою почуттів. І для цього в центрах, разом з лікарями, співпрацюють так само і висококваліфіковані психологи, і консультанти по хімічній залежності. І завдяки комплексному лікуванню, боротьба з наркозалежністю дає позитивний результат. Так само слід ще відзначити важливий фактор, щодо недорогого лікування наркоманії в Болгарії, в порівнянні з іншими країнами, членами Євросоюзу.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)