Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Марш свободи

Завтра в Києві пройде «Марш свободи» проти вживання алкоголю, тютюну та наркотиків. Як повідомив сьогодні на прес-конференції прес-аташе руху Тарас Ратушний, марш проходить в Україні вже вшосте і почнеться о 14:00 на Михайлівській площі столиці.

За словами Ратушного, під час маршу його учасники звернуться до Верховної Ради, уряду, МВС з приводу проведення парламентських слухань з питань державної політики щодо обігу алкоголю, тютюну, а також із закликом згорнути їх рекламу.

 

 

Як зазначив Ратушний, учасники акції впевнені, що Україні необхідний повноцінний аналіз ситуації з наркоманією і розробка змін до законів і підзаконних актів в сфері державної політики щодо обігу алкогольної та тютюнової продукції, повідомляє «Главред. Столиця ».

«Держава та її уряд, нарешті, повинні мати уявлення про реальну кількість споживачів цих речовин, а без результату фундаментального моніторингу неможливі ні дієві реформи, ні усвідомлення масштабів проблеми, з якою українському суспільству належить боротися », - сказав Ратушний.

У той же час він повідомив, що учасники маршу також закликають МВС, нарешті, зосередити свою роботу на боротьбі з наркоторговцями, а не з хворими людьми, які використовують незначну кількість психотропних речовин для власних потреб.

«Неприпустимою є ситуація, коли 80 відсотків судимостей за наркозлочини отримують люди за індивідуальне вживання наркотиків, хоча, згідно із законом, їм за рішенням суду загрожують лише штрафні санкції», - зазначив Ратушний, додавши, що в минулому році з 31 027 засуджених за наркозлочини таких людей налічується майже половина.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)