Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Новини про лікування наркоманії та алкоголізму

Семінар самоусвідомлення реабілітаційний центр РеценаУ нинішній час в Полтавському реабілітаційному центрі "РеЦеНа" знаходиться більш 40 чоловік, які проходять курс лікування наркоманії і алкоголізму. Після проведення початкових терапевтичних груп співробітники центру зрозуміли, що буквально ніхто з цих молодих хлопців навіть і не здогадуються, яка справжня суть їх захворювання.

У зв'язку з цим було організовано семінар присвячений темі хімічної (наркотичної) залежності, щоб в майбутньому вберегти хлопців від подібних наслідків вживання наркотиків та алкоголю.

4.584 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.58 (125 Votes)

Реабілітаційний центр Я люблю Життя2 лютого в Полтавському спеціалізованому інтернаті для глухих і німих дітей відбулася зустріч волонтерів реабілітаційного центру "РеЦеНа" з дітьми котрі живуть в цьому інтернаті. Хлопці пройшли нелегкий шлях звільнення від залежності прийшли поділитися своїм досвідом подолання важких життєвих ситуацій і підтримали малюків в їх непростому житті.

Колишні наркомани і алкоголіки відповідально підійшли до організації цієї зустрічі і підготували кілька повчальних сценок, в яких говориться про те, що ніколи не варто здаватися і ЖИТТЯ треба любити завжди! На честь цього гасла дітям були подаровані футболки з написом "Я люблю тебе! Життя!"

4.7073170731707 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.71 (123 Votes)

Валентинки - реабілітаційний центрВсіх з Днем Святого Валентина! Самий чарівне і казкове свято в цьому році. Всі закохані цілуються дарують один одному подарунки і вітають з чудовим святом закоханих. Для реабілітаційного центру лікування наркоманії і алкоголізму "РеЦеНа" це свято теж дуже важливе, адже в ньому зустрілися і полюбили один одного дуже багато людей.

Цього року всі пари зустріли свою любов зібралися разом, щоб поділитися своєю радістю і побажати того ж іншим. Тільки в цьому році з'явилося ще 11 сімей і 8 новонароджених, з цього день закоханих став для центру реабілітації "РеЦеНи" символом нового щастя в житті кожного.

4.75 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.75 (2 Votes)

Благодійний марафон реабілітаційні центриОстанні роки населення України стало дуже піклуватися про свій спосіб життя і фізичний стан свого організму і як не можна краще мотивує на зміну свого життя і залежних людей. Унаслідок таких думок оздоровчі та реабілітаційні центри Полтави спільно з управлінням сім'ї, молоді і спорту організували благодійний марафон під назвою "Спорт! Здоров'я! Тверезість!"

Цей захід було створено для того, щоб люди все таки звернули увагу на існуючі проблеми буквально в кожній родині нашої країни, і те що потрібно боротися з труднощами. Підтримати хлопців що брали участь в марафоні прийшли звичайні люди і полтавські спортсмени, які також взяли участь у забігу.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Лікування наркоманії Миколаїв

Це, найчастіше, смерть від неправильно підібраної дози (передозування), зараження СНІДом, вірусним гепатитом В, С. З'являються всілякі хронічні захворювання.

За останні роки кількість хворих, які перебувають на обліку в наркологічному диспансері, зросла майже в 10 разів. Кількість підлітків, доставлених в клініки, в стані «наркотичного сп'яніння» і стані абстиненції ("ломки"), збільшилася в 15 разів. Значно зросла кількість скоєних злочинів, пов'язаних з наркотиками (продаж, виготовлення), і більш ніж наполовину - кількість людей, які вчинили злочини під впливом наркотиків.

Що або хто може допомогти наркоману припинити вживання? У Миколаєві допомогу наркозалежним надається завдяки спільній роботі наркологів і соціальних працівників, за допомогою грамотної організації лікувально-реабілітаційного процесу. Лікування проводиться в наркологічних диспансерах та лікарнях, у спеціалізованих відділеннях і палатах психіатричних лікарень. Завданнями лікування є зняття абстинентного синдрому, наслідків інтоксикації і придушення потягу.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Лікування наркоманії у ЛьвовіНа жаль, Україна входить в «чорний» список світових лідерів по зростанню наркозалежності. Особливо, ця проблема актуальна для західної України.

Її кордони з країнами Євросоюзу, служать сполучною ланкою світового наркотрафіку, що з'єднують Середню Азію, з країнами Західної Європи. Місто Львів можна назвати столицею Західної України і проблема наркоманії, росте там з кожним роком. Системи охорони здоров'я не справляються з таким потоком наркозалежних.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Лікування наркоманії в місті ХарківУ самому місті Харкові, а так само по всій області проблема наркоманії та алкоголізму стоїть надзвичайно гостро. Число людей вживаючих наркотичні препарати зростає з року в рік з дуже високою швидкістю. Мало не кожна третя сім'я в тій чи іншій мірі стикалася з питанням лікування наркозалежності або алкоголізму. Щорічно від передозування і супутніх наркоманії захворювань, тільки в Харківській області помирає понад 7000 чоловік і це цифра неухильно зростає. І як зупинити, цю лавину смерті, якщо навіть люди в погонах безпосередньо причетні до виробництва і розповсюдження наркотиків.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Фільми про наркотики, наркоманівНаркотики - загрозлива проблема наших днів. І з ростом їх популярності, все більше людей потрапляють в мережі наркозалежності. Людина, по своїй дурості або наївності, спочатку шукає в наркотику задоволення, а звикнувши, знаходить тільки біль, самотність і страх. Потрапивши в замкнуте коло, люди готові на все, щоб дістати нову дозу, яка позбавить їх, хоч ненадовго, від наркотичної «ломки».

Бути вільним або залежним - це особистий вибір кожного. І причини спробувати наркотик можуть бути різними, але потрібно знати, що кінець вживання один - якщо не зупинишся, помреш. Ми хочемо порадити вам, подивитися такі фільми, як, «Реквієм за мрією», «Морфій», «Екстазі», «Малятко Шеррі», «На голці», «Чутливий сон» і т.д. Сподіваємося, що вони допоможуть вам усвідомити, наскільки небезпечні наркотики, як легко до них звикнути, і наскільки важко відмовитися від них. Як швидко ламаються життя і руйнуються мрії.

4 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.00 (1 Vote)

Зірки що кинули наркотикиЗнамениті співаки, актори і музиканти, напевно, більше ніж будь - хто, схильні до вживання наркотиків. Великі гроші шоу - бізнесу, є ласим шматком для наркоторговців. Так богемне життя затягує багатьох зірок в мережі наркозалежності, і, на жаль, не всім вдається благополучно з них вибратися. Адже знаменитості, по суті, такі ж люди, як і всі ми, теж мають свої слабкості і недоліки.

Але ми поговоримо про тих, хто зміг встояти в боротьбі з наркозалежністю. Велика кількість зірок, як нашого, так і зарубіжного шоу - бізнесу, хоча б раз проходили реабілітаційний курс лікування від наркоманії та алкоголізму. Деякі свої проблеми з залежністю приховують, інші ж навпаки вважають, що це додасть їм більше популярності.

4.511811023622 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.51 (127 Votes)

Найвідоміші особистості в наркоіндустріїГаджімірза Алмасов, більше відомий в кримінальних колах на прізвисько «Бабай», займався торгівлею наркотиків з кінця «лихих» 90-х років. Ще в ранній молодості він входив до злочинного угруповання, відомого на всю країну. Воно тримало в страху всю Самарську область. У той час, Гаджімірза був всього-на-всього рядовим збувальником героїну. Але вже тоді, спритний хлопчина таджицьких кровей, налагоджував зв'язки з потрібними людьми, щоб створити свою групу і торгувати героїном самостійно.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Лікування наркозалежності в Болгарії (м.Софія)Людина знає і вживає наркотики з незапам'ятних часів.

Є гіпотеза, що ще 40 тисяч років тому до нашої ери відбулося перше знайомство людини з наркотиками. Це свідчить про вічне прагнення людини до подолання своєї недосконалості, а також до того, щоб хоч раз побувати нехай ненадовго, в країні, яка існує тільки в мріях. На жаль, ілюзія триває недовго, а пробудження приносить ще більш жорстоку біль і ще більш болісне відчуття відчуженості. Через це наркоманія перестає бути в наш час проблемою однієї особистості і набуває рис соціальної проблеми, що ускладнює в рази лікування наркозалежності.

На сьогоднішній день наркоманія є світовою проблемою, яка присутня на всіх континентах. До того ж вона виявляє тенденцію неухильного зростання.

Наркозалежність - це група захворювань, які проявляються потягом до постійного прийому в зростаючих кількостях наркотичних засобів через стійкої психічної і фізичної залежності від них з розвитком абстиненції при припиненні їх прийому.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Лікування наркоманії в Ізраїлі

Нещодавно, в Ізраїлі, відкрився ще один наш реабілітаційний центр для наркоманів.

Комфортний будинок, дружня атмосфера, кваліфіковані фахівці, правильне харчування, чудовий клімат Середземномор'я, в загальному всі умови створені для хлопців, щоб вони видужували.

Клієнти центру проходять курс лікування, заснований на програмі "12 кроків". Вона передбачає спеціально розроблений розклад на кожен день. У нього входять такі групи, як написання письмових робіт, які допомагають дітям розкритися, винести весь свій негатив, проаналізувати свої помилки, які привели їх до вживання, тим самим звільнитися від своїх переживань, що сиділи глибоко всередині залежної людини.

Ще є дуже важлива група, це група профілактики зриву, де хлопці аналізують свої почуття і свої дефекти характеру за минулий тиждень, тим самим вчаться розпізнавати той стан, який може привести їх до зриву. Якщо у хлопців виникають проблеми, яку вони, як залежні люди, раніше не помічали, тут їм допомагають не йти від неї, а шукати корінь цієї проблеми і вчитися виправляти помилки, які привели їх до вживання. Це може бути образа, самотність, невисловленість, гордість, розчарування і т.д. Центр лікування наркоманії в Ізраїлі - соціально-психологічний, де більший ухил робиться на психотерапію, (гештальт, когнітивна та системно-сімейна психотерапія), і соціальну адаптацію.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Практично всі люди на цій планеті знають, що наркотики не просто дуже небезпечні для життя і здоров'я людини, але найчастіше ведуть до летального результату І ніякі гроші не допоможуть уберегти вас від згубного впливу цього «зла», як і не могли вони врятувати і цих всесвітньо відомих особистостей. А зірок, які померли від наркотиків набереться чимало! Як вітчизняних так і світових, є навіть ті кого називали королями і королевами рок і поп музики. Як це не сумно, що саме люди вбрані славою і популярністю стають заручниками наркотичного рабства. І дивлячись на них (а вони не завжди можуть заховати свою проблему), фанати хочуть бути схожими на своїх кумирів і починають їм наслідувати. Часто буває видно і відкрита пропаганда наркоманії зі сцени. Це формує не здоровий інтерес до заборонених, сильнодіючих препаратів. Але при більш ретельному розгляді цієї проблеми ми хочемо звернути увагу на проблеми які прийшли разом з наркотиками, за часте це передчасна, самотня і жахлива смерть. Знаменитості, які померли від наркотиків рідко доживають до 40 років!

Зірки, які померли від наркотиків:

 

Мерилін Монро

Мерилін Монро - актриса, секс-символ (1962) померла в 36

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Лікування наркоманії в ДніпропетровськуСудячи по урожаю наркотичних препаратів зібраних співробітниками Дніпропетровського ВБНОН за 2012 рік навряд чи його можна назвати "неврожайним". Спільними зусиллями жителів області та правоохоронних органів були розроблені і проведені операції по виявленню наркопритонів, і затримання цілої мережі наркоторговців, що діють на території області. За підзвітний період на території Дніпропетровська та області було вилучено з незаконного обігу наркотичних препаратів вартість яких на чорному ринку становить понад 1 млн. грн. Все це були речові докази за статтями: зберігання, виготовлення, транспортування та вживання наркотичних засобів. Кримінальні справи за якими проходили ці речовини вже мають винесені вироки рішень суду, і винні понесли відповідне покарання.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Лікування наркоманії та алкоголізмуУ місті Суми заміряли кількість наркозалежних. Кожна п'ята людина відповіла «так» на запитання: «чи вживали ви наркотики?». На питання «чи будете ви надалі продовжувати вживати наркотичний речовини?» -5% Відповіли, що не стануть змінювати цю звичку, 7% є варіант що припинять вживання і 8% зав'язали з наркотиками, більше 50% вважають наркоманію виліковною, 23% впевнені в зворотному і 26% взагалі не можуть сказати. За опитуваннями жителів Сум відповіли від популярності наркотиків: очолила конопля, далі любителями вживання стали прихильники ЛСД потім екстазі, опій та амфітамін. Інші, такі як мескалін, псілоцебін (гриби), кетамін, кокаїн і героїн не надто популярні і поширені серед сумської молоді. Але особлива небезпека цих та інших наркотичних речовин полягає в тому, що руйнуючи здоров'я і психоемоційні сфери, вони згубно впливають на генетику людини, таким чином, передають свою хвороботворну інформацію майбутнім поколінням, прирікаючи їх на страждання ще до народження.

Зауважимо ж таке, що продаваємі на вулиці різні концентрації можуть змінюватися від 1 до 90%, тому передозувань стало набагато більше, і за цими цифрами, наведеними вище, стоять житті молодих людей. Відзначимо нижче, що був також відсоток, котрі бачать наркоманів у себе у дворі, мають знайомих, чиї родичі є наркоманами.
І треба пам'ятати, що на даний момент актуальним є питання про наркотизації молоді та підлітків і здійснювати профілактику може кожен громадянин, підтримуючи, розповідаючи тим, хто цього потребує.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Затримання угруповання зі збуту наркотиків

Як стало відомо, сьогодні в м Одеса співробітниками правоохоронних органів була затримання група осіб яка займалася виробництвом і поширенням великих обсягів синтетичних наркотиків.

З'ясувалося, що злочинне групування складалася з восьми чоловік. Протягом тривалого періоду часу, як повідомив відділ по зв'язках з громадськістю ГУМВС України в Одеській області, ними були збуто лікарських препаратів "Ренолкс" і "Ефіна".

Ці препарати містять псевдоефедрин, вони ж і використовувались для виготовлення синтетичних наркотиків. Вході слідства співробітниками ГУМВС України в Одеській області було встановлене, що порушниками законна було реалізовано близько 500 упаковок лікарських препаратів щомісячно.

На даний момент затримані знаходяться в міському ізоляторі відділенні міліції міста Одеса. Проти зловмісників порушені кримінальні справи за статтями 307,311,309 (незаконне придбання, зберігання і виготовлення наркотиків і психотропних речовин)

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Наслідки  за поширення і виробництво наркотиків12 жовтня в місті Донецьк з дозволом суду на фірмі ПрАТ «Донецьксталь-металургійний завод» в присутності представників медіа-служб представники СБУ знищили вилучену у злочинців партію наркотиків.

Меліція затримали нарко-посередника, який займався перевезенням 70 кг героїну через кордон України. Ціла партія наркоти була захована в бензобаку вантажного автомобіля.

Новоазовський райсуд Донецької області засудив перевізника, і визнав його винуватим у вчиненні злочинів за такими статтями: ст. 305 ч.3, ст 307 ч.3 ККУ. Апеляційний суд Донечіни дав іноземцю 9 років позбавлення волі.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Проблеми ВІЛ-інфекції СНІДу, наркоманії

10 червня 2011 року в одеській мерії відбулося організаційне засідання міської координаційної ради з питань запобігання поширенню ВІЛ-інфекції СНІДу, наркоманії, туберкульозу та подолання дитячої безпритульності.

Засідання пройшло під головуванням заступника Одеського міського голови Олени Павлової - голови координаційної ради.

В ході засідання були заслухані та обговорені доповіді про стан справ з проблем ВІЛ-інфекції СНІДу, наркоманії, туберкульозу та подолання дитячої безпритульності, розроблений і прийнятий план роботи на 2-е півріччя 2011 року.

Також було прийнято рішення сформувати 3 робочі групи:

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Марш свободи

Завтра в Києві пройде «Марш свободи» проти вживання алкоголю, тютюну та наркотиків. Як повідомив сьогодні на прес-конференції прес-аташе руху Тарас Ратушний, марш проходить в Україні вже вшосте і почнеться о 14:00 на Михайлівській площі столиці.

За словами Ратушного, під час маршу його учасники звернуться до Верховної Ради, уряду, МВС з приводу проведення парламентських слухань з питань державної політики щодо обігу алкоголю, тютюну, а також із закликом згорнути їх рекламу.

 

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)