Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Реабілітаційний центр у Львові «Рецена» - це незвичайний лікувальний заклад для лікування наркозалежних. Тут мова йде не тільки про призначення препаратів і знаходженні пацієнтів на лікарняних ліжках, а комплексному лікуванні і відновленні людини у фізичному і психічному відношенні.

У чому особливість центру

«Рецена» - це дивовижний проект, фахівці якого займаються просвітницькою діяльністю, успішно спілкуючись з молоддю, і одночасно борються з наркоманією, лікуючи людей з небезпечною залежністю.  Мета програми - запобігти поширенню захворювання в Україні і надати підтримку і лікування наркозалежним.

Існує багато філій даного центру, які розташовуються в різних містах України. Кожна з них знаходиться в районах з гарною екологією, відповідає нормам і надає комфортні умови для своїх хворих.

Тут дбають про зручності, сприятливу, доброзичливу атмосферу та намагаються виключати будь-які стресові ситуації. В таких умовах наркозалежному простіше заспокоїтися і налаштуватися на ефективну терапію.

Всього лише «12 кроків» до здорового майбутнього

Наркотична залежність - страшна хвороба, яка впливає не тільки на фізичний стан людини, а й позбавляє його духовності, сім'ї, близьких, порушує всі відносини і замінює наявні в життя цінності ілюзорною ейфорією. Позбавлення від цього захворювання - завдання непросте.

Лікування наркоманії у Львові проводиться по ефективній програмі «12 кроків», що включає ряд методик. Пацієнтів та їхніх родичів попереджають, що лікування повинно проводитися в умовах центру, тут хворому доведеться провести близько півроку і дотримуватися всіх розпоряджень.

Важливим плюсом роботи центру є те, що терапія і діагностика стану наркомана проводяться конфіденційно, в «Рецені» не прийнято розголошувати будь-яку інформацію про пацієнта.

Тут хворому надається перша допомога, за роботу береться досвідчений нарколог у Львові. Організм пацієнта позбавляють від наркотичних речовин. Але це лише верхівка айсберга.

Далі слід відновлювальна терапія, з наркозалежними працюють: психолог, психіатр, арт-терапевт. Підопічні центру заводять спеціальні зошити, в яких виконують певні завдання.

Оцінюючи результат, фахівці з'ясовують те, що турбує наркозалежного. До уваги беруться всі аспекти: відносини в родині до і після залежності, до чого привів прийом наркотиків, чи є у пацієнта друзі або це коло вже складається виключно з наркоманів і інше.

Крім того, заводяться зошити для профілактичних заходів, покликаних унеможливлювати зриви. Вивчаючи різні ситуації, фахівці з'ясовують, що ж провокує пацієнтів.

У центрі працюють як професійні фахівці - психологи, арт-терапевти, консультанти з хімічної залежності, наркологи, так і волонтери - колишні наркозалежні, яким вдалося позбутися згубної пристрасті. Вони мають досвід і знають, як можна протистояти спокусам.

Допомога сім'ї - важлива для успішної реабілітації

Фахівці «Рецени» впевнені, що підтримка рідних і близьких людей значно полегшує процес терапії. Але, на жаль, родичі наркозалежних, в більшості випадків, не знають, як себе вести з ними і нерідко тільки погіршують ситуацію, чинячи тиск або ж перестаючи спілкуватися. Крім того, після терапії, вони нерідко виявляють недовіру, що призводить до зриву пацієнта, що пройшов тривалу терапію.

Тому в центрі пропонують курс психологічної допомоги і для родичів, що виявляються в ролі співзалежних. Їм допомагають прийняти думку про те, що їх близький і рідний чоловік став наркоманом, але при цьому, йому не обійтися без їх допомоги. Для цього з рідними проводять консультації тренінги, вечори.

Лікування наркоманії у Львові

Яких результатів вдається домогтися?

Лікування від наркотиків у Львові і інших філіях «Рецени» дає позитивні результати. За статистикою, багато хто з пацієнтів забувають про залежність, повертаються до здорового життя. Вони налагоджують відносини з рідними, заводять сім'ї і знаходять роботу. Деякі колишні наркомани залишаються в центрі і працюють консультантами. Вони отримують другий шанс і правильно їм розпоряджаються.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
call 24

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

+38 066 045 94 25