Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Наркотична залежність - бич сучасності, вона охоплює всі верстви населення і найчастіше в її мережі потрапляють діти підліткового віку. Думаючи, що від одного разу нічого не буде, вони самі не розуміють, як їх затягує, і вони стають наркоманами.

Але, в цьому випадку, проблема зачіпає не тільки самих наркозалежних, але, в першу чергу, їх сім'ї. Куди звернутися за допомогою, щоб витягнути заплутану людину?

Про центр

Ще не так давно, позбавити від наркозалежності пропонували лише закордонні клініки, а це досить дороге задоволення. Але сьогодні успішне лікування наркоманії в Луцьку і інших українських містах пропонує реабілітаційний центр «Рецена», який використовує сучасні методики.

Тут надається як медична, так і психологічна допомога, фахівці займаються просвітницькою роботою з найбільш вразливою частиною населення - підлітками та молоддю.

Всі філії розташовуються в екологічно чистих районах з прекрасною природою. Вони відповідають всім стандартним вимогам і забезпечують своїх хворих комфортним перебуванням.

В таких умовах наркозалежні менше відчувають стреси, набираються сил. Завдяки дружній атмосфері, вони не тільки замислюються про зміни у власному житті, а й ставлять цілі і домагаються їх.

У 12 кроках від успіху

Реабілітаційний центр в Луцьку і інших філіях «Рецени» застосовує ефективну програму «12 кроків». Тривалість курсу складає близько півроку, за цей час пацієнт проходить лікування, відновлення та подальшу адаптацію в суспільстві.

Фахівці установи впевнені, що вилікувати наркомана від залежності тільки за допомогою медикаментозних процедур неможливо. Як тільки його позбавляють від ломки, він, опинившись вдома, обов'язково повернеться до наркотиків.

Тому-то в центрі практикують комплексний підхід:

  • надання медичної допомоги, тут приймає досвідчений нарколог в Луцьку, який використовує індивідуальний підхід і дієві засоби;
  • відновлювальні заходи - приймає арт-терапевт, можна відвідувати спортивний або тренажерний зал, фізіопроцедури;
  • пацієнтів запрошують на колективні зустрічі і заняття;
  • проводяться консультації з фахівцями - психотерапевтами, психологами.

На базі центру працює злагоджений колектив, до якого входять як фахівці, так і волонтери - колишні наркозалежні, які самі, перенісши всі негаразди і впоравшись з проблемою, допомагають таким же заплутавшимся людям.

Особливістю програми «12 кроків» є те, що фахівці використовують власні методи, наприклад, ведення зошитів, в яких пацієнти виконують різні письмові роботи. Виходячи з побаченого, вони роблять певні висновки про різні життєві аспектах наркомана, в тому числі і про ефективність терапії. Це дозволяє своєчасно коригувати лікування.

Також використовується зошит профілактичних заходів, що дозволяє з'ясовувати, що стає причиною зривів і опрацьовувати ситуацію. Це дає можливість самим пацієнтам робити аналіз власного стану і вчитися боротися з негативними емоціями і поганими думками.

Лікування наркоманії в Луцьку

Допомога сім'ї неоціненна!

Різні сім'ї по-різному реагують на те, що у них з'явився наркозалежний. Одні члени сім'ї просто перестають з ним спілкуватися, інші ж усіма силами намагаються напоумити, застосовуючи часом не самі гуманні методи. Але ні в тому, ні в іншому випадку їх підходи не здатні дати позитивного результату.

У центрі «Рецена» надають допомогу родичам наркомана: запрошують на психологічні консультації, роз'яснюють, як найкраще реагувати на хворобу рідної людини і підтримати його у важкі хвилини.

Ще один нюанс, часто після повернення з клініки, пацієнти зриваються саме через те, що постійно відчувають недовіру з боку своєї сім'ї. На цій ситуації психологи загострюють особливу увагу.

Лікування від наркотиків в Луцьку в реабілітаційному центрі «Рецена» дає другий шанс, а самі пацієнти вирішують, як їм розпорядиться. На численні позитивним відгуками, багато колишніх наркозалежні змогли почати нове життя, отримати освіту, завести сім'ю, знайти роботу.

2.75 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.75 (2 Votes)
call 24

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

+38 066 045 94 25