Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Пройти лікування наркоманії в Вишневому можна в місцевому відділенні реабілітаційного центру «Рецена». Цей лікувальний заклад має всі ресурси і кваліфікований персонал для успішної перемоги над наркотичною залежністю!

Лікування від наркотиків в Вишневому

Лікування від наркотиків в Вишневому, в центрі «Рецена» проводиться комплексно, при цьому основний акцент робиться на психологічну реабілітацію пацієнтів.

В програму, яку пропонує своїм пацієнтам наркологічний центр в Вишневому «Рецена», входять наступні заходи:

  1. Детоксикація - в ході якої кваліфікований нарколог в Вишневому допомагає пацієнтові позбутися від хворобливих симптомів, характерних для стану ломки, очистити організм, позбутися від хімічної залежності.
  2. Психологічна корекція, метою якої є усунення ознак психологічної залежності від вживання речовин наркотичного характеру. У центрі «Рецена» для цих цілей використовують методи поведінкової психотерапії, трудотерапії, системного сімейного психоаналізу, арт-терапію. Пацієнти займаються за програмою «12 кроків», вдосконаленою фахівцями центру.
  3. Індивідуальні психологічні консультації - дозволяють виявити причини розвитку наркозалежності у конкретного пацієнта, а також знайти оптимальні методи їх усунення. Крім того, психологи допомагають людині знайти правильні мотивації, розкрити свій потенціал, підвищити самооцінку, впоратися з депресивними станами і нервовими зривами, характерними для початкових стадій терапевтичного процесу.
  4. Реабілітація - закріплює результати лікування, попереджаючи можливі рецидиви. Після завершення терапевтичного курсу пацієнти 3 місяці живуть в оточенні людей, які пройшли успішну ресоціалізацію, до кожного прикріплюється наставник, який стежить за психологічним станом реабілітанта, допомагає впоратися з проблемами, що виникають. Крім того, в центрі «Рецена» намагаються дати можливість кожному пацієнту реалізуватися, працевлаштуватися, адаптуватися в соціумі.

Лікування наркоманії в Вишневому

Переваги наркологічного центру в Вишневому

Наркодиспансер в Вишневому «Рецена» своєю головною перевагою вважає колектив - згуртовану команду справжніх професіоналів (наркологів, психологів, психотерапевтів). З пацієнтами працюють люди, які в минулому теж страждали від наркозалежності, тому знають всі особливості даного захворювання і необхідні для лікування етапи.

Лікування наркозалежності в реабілітаційному центрі «Рецена» проводиться анонімно, що важливо для багатьох пацієнтів. На відміну від більшості традиційних наркодиспансерів ми не ставимо своїх хворих на облік, а інформація про пацієнтів - не розголошується згідно з політикою конфіденційності.

Фахівці центру «Рецена» відносяться до своїх пацієнтів шанобливо і доброзичливо, намагаються до кожної людини знайти особливий, індивідуальний підхід. У нас створені оптимальні умови для швидкого одужання, відновлення, реабілітації наркозалежних. Комфортні кімнати, повноцінне здоровіше харчування, заняття спортом, культурні заходи, перебування в терапевтичному співтоваристві - все це пропонує своїм пацієнтам реабілітаційний центр «Рецена».

Ефективність роботи центру «Рецена» підтверджують реальні результати - за 7 років своєї діяльності ми зуміли допомогти понад 70% пацієнтів! Реабілітаційний центр «Рецена» в Вишневому - це ваш шанс впоратися з наркотичною залежністю, почати нове - здорове, щасливе, тверезе життя!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
call 24

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

+38 066 045 94 25