Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

У недавньому минулому жителям Фастова, що страждають від наркотичної залежності, і їх близьким доводилося шукати хорошу лікувальну установу в обласному центрі - Києві. Однак тепер ефективне лікування наркоманії в Фастові стало доступним для всіх, хто потребує, щоб отримати допомогу, необхідно просто зателефонувати в місцеве відділення реабілітаційного центру «Рецена».

Принципи роботи наркодиспансеру в Фастові

Наркологічний центр в Фастові «Рецена» від інших наркоклінік відрізняється комплексним підходом в боротьбі з наркотичною залежністю. Наші фахівці - кваліфіковані наркологи, консультанти з хімічної залежності, психологи і психотерапевти працюють з кожним пацієнтом, допомагаючи йому не просто позбутися від фізичної тяги до наркотику, а й навчитися жити, вирішувати проблеми і відчувати приємні емоції без штучних допінгів.

Лікування починається з проведення детоксикації. Досвідчений нарколог в Фастові виводить пацієнта зі стану наркотичної ломки, нормалізує його фізіологічний стан. Але програма детоксикації - це тільки перший етап. Подальше лікування від наркотиків у Фастові проводиться за допомогою ефективних, інноваційних психотерапевтичних методик.

Лікування наркоманії в Фастові

Наші пацієнти займаються за програмою «12 кроків», яка допомагає їм усвідомити проблему залежності, повірити у власні сили, навчитися ставити перед собою нові цілі і завдання. Така колективна психотерапія дуже важлива, адже вона дає можливість відновити втрачені навички спілкування, придбати необхідну підтримку і однодумців.

Ми намагаємося вдосконалювати програму «12 кроків», психологічна реабілітація в центрі «Рецена» проходить під контролем професійних психологів, експертів з питань хімічної залежності, що дозволяє досягати позитивних результатів навіть в найскладніших випадках! Також для лікування наркотичної залежності застосовуються методи Генштальд - терапії, біхевіористичної терапії, арт-терапії та трудотерапії.

Пацієнти центру ведуть спеціальний зошит, в якому опрацьовується кожен крок терапії, початок розвитку наркозалежності, наслідки, сімейні взаємини і багато іншого. Дана методика дозволяє фахівцям виявити фактори, що спровокували захворювання і знайти шляхи їх усунення, а також запобігти можливим рецидиви.

Про реабілітацію в наркологічному центрі в Фастові

Наркодиспансер в Фастові «Рецена» велику увагу приділяє питанням реабілітації і соціальної адаптації своїх пацієнтів. Реабілітаційний період триває від 3 місяців до півроку. В цей час реабілітанту надають терапевтичний супровід. З людиною працюють психологи, психотерапевти.

За його психоемоційним станом стежить наставник, який успішно пройшов курс лікування і реабілітації. Хороші результати дають заняття в групах взаємодопомоги, сеанси сімейної психотерапії, адже для того щоб впоратися з труднощами і уникнути нового зриву, людині необхідна допомога, підтримка друзів і близьких людей. Для членів сім'ї пацієнта в центрі «Рецена» проводяться батьківські семінари, працює безкоштовна консультаційна лінія.

Регулярно в центрі проводяться зустрічі випускників, терапевтичні табори, де зустрічаються реабілітанти з різних міст і країн. Під час таких зустрічей проводяться культурні заходи, конкурси, флеш-моби, зустрічі з відомими людьми і т.д. Крім того, при центрі діє кілька шкіл, що дає пацієнтам можливість самореалізуватися, знайти цікаве, захоплююче для себе заняття.

Такий комплексний підхід і органічне поєднання самих передових методів лікування наркоманії допомагає людині повністю позбутися від залежності і почати нове, успішне і тверезе життя!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
call 24

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

+38 066 045 94 25