Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Наркоманія - захворювання - небезпечне, рецидивуюче. Для того щоб знову повернутися до нормального життя, пацієнтам необхідна кваліфікована професійна допомога. Саме тому Всеукраїнський реабілітаційний центр «Рецена» відкрив нову філію, що пропонує грамотне, комплексне лікування від наркотиків в Борисполі.

Лікування наркоманії в Борисполі

Лікування наркоманії в Борисполі: що ми пропонуємо?

Наркологічний центр в Борисполі «Рецена» пропонує повний спектр послуг, спрямованих на усунення фізіологічної та психологічної залежності від речовин наркотичного характеру. У центрі створені всі умови для якнайшвидшого відновлення і реабілітації пацієнтів.

Своїм хворим наркодиспансер в Борисполі «Рецена» пропонує наступні послуги:

  1. Проведення програми детоксикації - усунення проявів абстинентного синдрому, зняття ломки, очищення організму від токсичних речовин, відновлення нормального функціонування внутрішніх органів. Детоксикацію проводить кваліфікований фахівець-нарколог в Борисполі за допомогою ефективних сертифікованих методик. Для усунення фізичної залежності в центрі «Рецена» використовуються методи біологічної детоксикації, вітамінотерапія, сорбенти, медикаментозне лікування.
  2. Психологічна корекція - спрямована на відновлення втрачених цінностей, навичок, формування нових здорових мотивацій, усунення психологічних проблем, які стали причиною розвитку наркозалежності. У центрі «Рецена» працюють кваліфіковані психологи, психотерапевти, арт-терапевти, які мають великий стаж в наданні допомоги наркозалежним. Психологічна корекція допомагає впоратися з депресивним станом, підвищити самооцінку, повірити в свої сили, активізувати внутрішні ресурси. Психологічна реабілітація в центрі «Рецена» здійснюється, в першу чергу, за допомогою програми «12 кроків», спрямованої на духовне переорієнтування наркозалежних. Також в центрі практикуються методи Генштальд-терапії, поведінкової психотерапії, арт-терапії. Присутні елементи трудотерапії, в процесі якої пацієнти займаються прибиранням будинку і своїх кімнат, що дозволяє їм стати більш відповідальними і дисциплінованими. Працює в центрі і група психотерапії, ефективність якої, згідно зі статистичними даними, становить понад 70%.
  3. Допомога родичам наркозалежних. Реабілітаційний центр велику увагу приділяє роботі з членами сім'ї пацієнтів. Раз в тиждень проводяться батьківські дні, проходять сімейні психологічні консультації, лекції, тренінги. Рідні наших пацієнтів завжди можуть звернутися з питаннями до психологів центру і отримати необхідну консультацію.
  4. Ресоціалізація - необхідна, щоб закріпити результати пройденого терапевтичного курсу, попередити можливий рецидив, допомогти людині швидко і безболісно адаптуватися в соціумі. Протягом, як мінімум 3-х місяців, пацієнтам забезпечується терапевтичний супровід - оточення людей, які пройшли повний курс реабілітації і позбавилися від залежності. В період реабілітації з пацієнтами працюють психологи, для них проводяться заняття в групах взаємодопомоги, сеанси сімейної психотерапії, лекції, тренінги. Можливе надання допомоги в працевлаштуванні, професійному перепрофілюванні, підвищенні рівня кваліфікації.

Ефективне лікування наркоманії в Борисполі - це не тільки усунення фізичної тяги до наркотику, а й зміна поглядів, цілей, способу життя. Ефективність роботи центру «Рецена» підтверджується реальними результатами - багато наших пацієнтів повернулися до тверезого життя, створили сім'ї, працевлаштувалися, стали успішними людьми. Звертайтеся, ми обов'язково допоможемо і вам!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
call 24

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

+38 066 045 94 25