Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Проблема наркотичної залежності в місті Біла Церква (Київська область) стоїть досить гостро, особливо серед молоді. Ситуація ускладнюється недостатньою кількістю місцевих наркологічних клінік, дефіцитом кваліфікованих фахівців. У зв'язку з відкриттям відділення реабілітаційного центру «Рецена» повноцінне, грамотне лікування наркоманії в Білій Церкві стало реальністю!

Про діяльність наркодиспансеру в Білій Церкві

Наркологічний центр в Білій Церкві відкрито на базі Всеукраїнського реабілітаційного центру «Рецена», який за 7 з гаком років своєї роботи завоював прекрасну репутацію і численні позитивні відгуки з боку пацієнтів і їх близьких. Показники ефективності діяльності центру «Рецена», згідно зі статистичними даними, становлять близько 70%.

Відмінною рисою даного лікувального закладу є комплексний підхід до боротьби з наркотичною залежністю. Фахівці центру величезну увагу приділяють психологічній корекції пацієнтів. Ми не тільки усуваємо фізіологічну залежність від наркотика, але ще і даємо можливість усвідомити всю критичність ситуації, що склалася, усвідомити необхідність лікування, знайти правильні мотивації до тверезого життя, нові цілі та прагнення.

Лікування наркоманії в Білій Церкві

Методи терапії при лікуванні від наркотиків в Білій Церкві

Лікування від наркотиків в Білій Церкві в реабілітаційному центрі «Рецена» проводиться в умовах госпіталізації і становить за тривалістю 1 рік (6 місяців стаціонарного лікування, а потім курс ресоціалізації).

Програма лікування складається з наступних послідовних етапів:

  1. Детоксикація. Досвідчений нарколог в Білій Церкві, методом прогартувань, крапельниць, прийому сорбентів і біологічних методик, позбавляє пацієнта від важкого стану наркотичної ломки, очищає організму від токсичних і наркотичних речовин. Тільки після того, як фізичний стан хворого стабілізується, можливе продовження подальшого лікування.
  2. Метадоновая терапія - курс замісної опіоїдної терапії необхідний пацієнтам, які приймають опіати (наприклад, героїн). Основна мета даної методики - відучення пацієнтів від внутрішньовенного введення наркотиків, покращення якості життя наркозалежних. Терапевтичний курс проводиться під суворим контролем кваліфікованих фахівців.
  3. Психотерапія - спрямована на усунення психологічної залежності, підвищення рівня духовності пацієнта. У реабілітаційному центрі «Рецена» психологічна корекція проводиться методами Генштальд-терапії, арт-терапії, трудотерапії, а також шляхом групових занять за програмою «12 кроків». Велика увага приділяється питанням сімейної психотерапії.

Одна з відмінних рис психологічної реабілітації в центрі «Рецена» - це ведення спеціального зошита, в якому пацієнти описують свої внутрішні проблеми, початок і наслідки вживання наркотичних речовин, сімейні взаємини і т.д. За допомогою такого зошита, фахівець може опрацювати чинники, які спровокували хворобу, знайти методи їх усунення і попередити можливий зрив. Також дана методика допомагає самим пацієнтам навчитися аналізувати свій внутрішній стан, боротися зі складними ситуаціями, не вдаючись до наркотичних речовин.

Наркодиспансер в Білій Церкві «Рецена» - надає своїм пацієнтам комфортні умови проживання, шанобливе ставлення, повноцінне харчування, організацію проведення дозвілля і допомогу фахівців найвищої кваліфікації!

Лікування наркотичної залежності в «Рецене» проводиться анонімно, із суворим дотриманням політики конфіденційності!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
call 24

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

+38 066 045 94 25