Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Ще недавно лікування наркоманії в Первомайському було серйозною проблемою, адже місцевим жителям доводилося шукати допомогу фахівців обласному центрі - Харкові або навіть в Києві. Однак тепер у місті відкрився наркологічний центр в Первомайському «Рецена», що має грамотний персонал і всі необхідні ресурси для успішної боротьби з наркотичною залежністю!

Наші послуги з лікування від наркотиків в Первомайському

Реабілітаційний центр «Рецена» пропонує комплексне лікування від наркотиків в Первомайському, засноване на принципах програми реабілітації наркозалежних «12 кроків». В спектр послуг, що надаються пацієнтам даного лікувального закладу, входить наступне:

 1. Госпіталізація пацієнтів, з наданням комфортних умов проживання і триразового, здорового, правильно збалансованого харчування.
 2. Проведення програми детоксикації. Кваліфікований нарколог в Первомайському очистить організм пацієнта від залишків наркотичних речовин, усуне ознаки абстинентного синдрому, позбавить від хімічних залежностей та нормалізує процеси функціонування внутрішніх органів.
 3. Психологічна реабілітація пацієнтів, із застосуванням методів Генштальд-терапії, поведінкової терапії, сімейного системного психоаналізу, арт-терапії і трудотерапії.
 4. Сприяння у формуванні соціально-безпечної поведінкової моделі наркозалежних.
 5. Організація дозвілля, проведення культурних і спортивних заходів.
 6. Надання психологічної допомоги членам сім'ї наркозалежного пацієнта (заняття в групах для співзалежних, консультації сімейного психолога, сеанси сімейної психотерапії, проведення батьківських днів, консультації в телефонному режимі).
 7. Виклик нарколога на дім - пропонується в критичних ситуаціях, таких як гостре отруєння, інтоксикація, передозування наркотичними речовинами. Спеціаліст проведе екстрену детоксикацію в домашніх умовах, допоможе змотивувати пацієнта до проходження подальшої реабілітації.
 8. Примусове лікування наркотичної залежності - потрібно в тих випадках, коли пацієнт відмовляється від проходження реабілітаційного курсу. Фахівці проведуть з наркозалежним ефективну мотиваційну бесіду, допоможуть йому усвідомити критичність ситуації, неминучі наслідки вживання наркотиків і необхідність лікування.
 9. Лікування віп-пацієнтів - програма реабілітації наркозалежних пацієнтів в домашніх умовах, а також лікування в реабілітаційних центрах підвищеного рівня комфорту.
 10. Забезпечення терапевтичного супроводу в період реабілітації. До пацієнтів прикріплюється наставник - людина, що успішно пройшла курс реабілітації, яка відстежує психоемоційний стан реабілітанта, надає йому необхідну підтримку.
 11. Надання допомоги в працевлаштуванні колишніх наркозалежних.
 12. Надання безкоштовних консультацій психологами, соціальними працівниками, юристами високого рівня кваліфікації.

Лікування наркоманії в Первомайському

Особливості лікування в наркологічному центрі в Первомайському «Рецена»

Наркодиспансер в Первомайському «Рецена» пропонує анонімне лікування наркотичної залежності, без постановки пацієнтів на облік. Багато співробітників центру на власному досвіді знають, що таке наркоманія, тому вміють знайти до кожного хворого правильний підхід і необхідні аргументи, знають, яких заходів слід вжити з метою попередження нового зриву.

Результати роботи реабілітаційного центру «Рецена» свідчать самі за себе! За 7 років своєї діяльності ми допомогли 70% пацієнтам повністю позбавитися від наркотичної залежності і почати нове, щасливе і успішне життя!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
call 24

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

+38 066 045 94 25