Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

У місті Лозовій Харківської області відсутній власний наркодиспансер, а місцеві жителі скаржаться на явний брак кваліфікованих наркологів та психологів, здатних допомогти впоратися з такою підступною недугою, як наркотична залежність. Однак тепер після відкриття місцевого відділення відомого в Україні реабілітаційного центру «Рецена» ефективне лікування від наркотиків в Лозовій стало реальністю!

Наркодиспансер в Лозовій: що ми пропонуємо?

Наркологічний центр в Лозовій пропонує комплексне лікування наркозалежних по реабілітаційній програмі «12 кроків».

Курс антинаркотичної терапії триває півроку, і проходить в умовах госпіталізації пацієнта, оскільки саме ізоляція від звичного оточення і занурення в здорове терапевтичне співтовариство істотно підвищує ефективність лікування і знижує ризики можливого зриву. Крім того, можливість придбання наркотику або алкоголю в стінах реабілітаційного центру абсолютно виключена.

Наркодиспансер в Лозовій «Рецена» створює для своїх хворих оптимальні, комфортні умови проживання. У центрі панує доброзичлива, дружня атмосфера, до кожного пацієнта тут ставляться з турботою і повагою. Важливо згадати і той факт, що серед співробітників, волонтерів реабілітаційного центру «Рецена» також є люди, які мали проблеми з наркотиками і зуміли вилікуватися від цього захворювання. Ці фахівці не з чуток знають про те, що таке наркотична залежність, тому вміють знайти правильний підхід і власним прикладом надихають і вселяють віру на зцілення.

Лікування наркоманії в Лозовій

Працює в центрі кваліфікований лікар-нарколог в Лозовій, який вступившим пацієнтам надає медичну допомогу, допомагаючи вийти з наркотичною ломки і подолати наркотичну залежність.

Програма психологічної реабілітації додатково включає в себе елементи біхевіоральної терапії, арт-терапії, системного сімейного психоаналізу, Генштальд-терапії. Присутня в центрі і трудотерапія, що припускає заняття прибиранням, наведення чистоти в кімнатах, де проживають хворі.

Пацієнти центру «Рецена» активно займаються спортом і навіть беруть участь у змаганнях, футбольних турнірах, відвідують виховні заходи, лекції, майстер-класи, тренінги.

Після завершення терапевтичного курсу починається період реабілітації і соціальної адаптації пацієнтів. Успішна ресоціалізація дуже важлива, адже після виписки з єдиного центру, людина опиняється сам на сам, з численними проблемами, реаліями життя, спокусами. Щоб не допустити нового зриву, необхідно надати реабілітантам підтримку і психологічну допомогу. Тому протягом 3-х місяців пацієнти знаходяться в оточенні людей, вже з успіхом пройшовших курс реабілітації. Крім терапевтичного супроводу, реабілітантам пропонується допомога психологів, сеанси сімейної психотерапії, заняття в групах взаємодопомоги.

Як отримати допомогу в лікуванні від наркотиків в Лозовій

Якщо вам або вашим близьким необхідно отримати якісне, професійне лікування наркоманії в Лозовій, то можна зателефонувати за контактним телефоном місцевого відділення центру або заповнити заявку на сайті.

Наші співробітники дадуть відповідь на всі ваші питання і запропонують оптимальні варіанти надання допомоги, допоможуть розрахувати вартість лікування. Також в реабілітаційному центрі «Рецена» ви можете домовитися про виклик фахівців на дім, проведенні примусового лікування наркотичної залежності, отримати безкоштовні консультації від профільних фахівців.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
call 24

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

+38 066 045 94 25