Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Люди, які зіткнулися з таким страшним і небезпечним недугом, як наркотична залежність, потребують кваліфікованої допомоги фахівців. Всеукраїнський реабілітаційний центр «Рецена» має всі необхідні ресурси для боротьби з наркоманією і продовжує розвивати свою мережу, відкриваючи філіали в різних містах країни. Тепер стало можливим повноцінне лікування від наркотиків в Куп'янську Харківської області.

Лікування від наркотиків в Куп'янську: лікування хімічної залежності

Успішне лікування наркоманії в Куп'янську в реабілітаційному центрі «Рецена» передбачає обов'язкове проведення програми «Детокс». Детоксикація необхідна, щоб вивести з організму хворого залишки наркотичних речовин, усунути ознаки абстинентного синдрому (відомого в народі, як наркотична ломка), а також позбавити людину від фізіологічної тяги до вживання наркотику.

У реабілітаційному центрі «Рецена» працює кращий нарколог в Куп'янську, який проведе детоксикацію грамотно і безпечно, використовуючи лише передові сертифіковані методики. Крім того, в період очищення організму наші фахівці завжди вводять пацієнтам крапельниці зі стимулюючими препаратами, вітамінами, необхідними для підтримки нормального функціонування внутрішніх органів. Також з метою усунення хімічної залежності може бути використаний метод підшивки.

Лікування наркоманії в Куп'янську

Надалі, фізичний стан пацієнтів покращується завдяки здоровому способу життя, правильного харчування, вітамінотерапії, спортивних тренувань.

Наркологічний центр в Куп'янську: лікування психологічної залежності

На відміну від стандартних наркодиспансерів, наркологічний центр в Куп'янську «Рецена» приділяє величезну увагу саме боротьбі з психологічною залежністю від вживання речовин наркотичного характеру.

Фахівці ставлять перед собою завдання показати пацієнтам руйнівний вплив наркотиків на їх подальше життя і сформувати у них чітке усвідомлене бажання лікуватися. Працюючи за програмою «12 кроків», з елементами Генштальд-терапії та поведінкової психотерапії психологи реабілітаційного центру «Рецена» поступово витісняють наркотики з системи цінностей своїх пацієнтів, формують стійке неприйняття до них, вчать ставити перед собою нові цілі.

Елементи працетерапії та арт-терапії дають наркозалежній людині можливість придбати нові корисні навички, дисциплінувати свій характер, розкрити внутрішній потенціал і знайти можливість для самореалізації.

У роботі з пацієнтами фахівці реабілітаційного центру «Рецена» використовують і сімейний системний психоаналіз. Цей момент дуже важливий, адже понад 70% зривів наркозалежних пацієнтів відбуваються саме з вини їх ближнього оточення. Психологи центру «Рецена» ведуть безкоштовні групи для співзалежних.

Процес лікування неможливий без кризових ситуацій. Саме тому необхідно, щоб поруч з людиною завжди знаходилися однодумці та кваліфіковані фахівці, готові в будь-який момент надати йому належну допомогу, підтримку.

Діють в центрі групи з профілактики зриву. На заняттях пацієнтів вчать самостійно розпізнавати характерні ознаки наближаючогося зриву і ефективно з ним боротися.

Наркодиспансер в Куп'янську «Рецена» лікування наркотичної залежності проводить анонімно, без постановки пацієнтів на облік. У нашому центрі ви можете замовити такі послуги, як виклик нарколога на дім або примусове лікування наркоманії. Для родичів пацієнтів діє телефонна лінія безкоштовних консультацій.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
call 24

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

+38 066 045 94 25