Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Незважаючи на те, що в районних центрах Харківської області відсутні діючі наркодиспансери, ефективне лікування наркоманії в Ізюмі стало реальним для людей, яким потрібна професійна допомога. Пройти лікувальний курс з подальшою ресоціалізацією, ви зможете в відділі Всеукраїнського реабілітаційного центру «Рецена»!

Програма лікування від наркотиків в Ізюмі

Лікування від наркотиків в Ізюмі реалізується згідно терапевтичної програми, заснованої на методиці «12 кроків». Спочатку професіонал-нарколог в Ізюмі, застосовуючи ліцензовані методики детоксикації, виводить пацієнта зі стану наркотичної ломки, позбавляючи його від проявів фізіологічної наркозалежності.

Щодня пацієнти реабілітаційного центру «Рецена» беруть участь в групових заняттях, де реалізуються принципи програми «12 кроків». Фахівці центру використовують і методики Генштальд-терапії, арт-терапії, трудотерапії, проводять сеанси сімейного аналізу. Сформувати оптимальну модель поведінки і набути досвіду функціонування в соціумі допомагають заняття з елементами біхевіоральної психотерапії.

Наркологічний центр в Ізюмі «Рецена» прагне до того, щоб створити максимально сприятливі умови для відновлення наркозалежних людей, як у фізичному, так і в психологічному аспекті. Цьому сприяє дотримання розпорядку дня, правильне харчування, перебування в здоровому терапевтичному співтоваристві, заняття спортом, участь в культурних і освітніх заходах.

Постійно працюючи над собою, людина розкриває свій особистісний потенціал, творчі здібності, формуючи нові прагнення. Фахівці центру «Рецена» допомагають своїм підопічним в досягненні поставлених завдань, надають можливість для самореалізації, придбання нових корисних навичок.

Лікування від наркотиків в Ізюмі

Програма реабілітаційного курсу в наркологічному центрі в Ізюмі

Терапевтичний курс в центрі триває 6 місяців. Після цього починається період реабілітації і соціальної адаптації. Ресоціалізація дає можливість зафіксувати результати, досягнуті в процесі лікування, уникнути можливого зриву, адаптуватися в соціумі, ставши гідним і повноцінним членом суспільства. У перші 3 місяці реабілітації наркодиспансер в Ізюмі «Рецена» пропонує своїм пацієнтам терапевтичний супровід - оточення людей, з успіхом пройшовших реабілітацію. Персональні наставники надають людині допомогу, підказують, як подолати численні складності, кризи, встояти перед спокусами, продовжити свій шлях до зцілення. Після виписки з єдиного центру, реабілітанти продовжують відвідувати заняття психотерапевтичних груп, семінари, лекції.

Співробітники реабілітаційного центру «Рецена» активно працюють з родичами пацієнтів, адже саме допомога ближнього оточення дуже багато важить для попередження рецидиву, зриву. Крім того, центр «Рецена» намагається допомогти своїм випускникам у працевлаштуванні, підвищує освітній рівень. При центрі працює кілька шкіл, де кожна людина може знайти для себе привабливе, цікаве захоплююче заняття і розвиватися в обраному напрямку.

Проводяться зустрічі випускників, що дозволяють знайти хороших друзів і надихнутися чужим позитивним прикладом, що також важливо для остаточної перемоги над наркозалежністю.

Більше 70% пацієнтів реабілітаційного центру «Рецена», не просто позбулися залежності, але і зуміли знайти хорошу роботу, реалізуватися в професійному плані, створити щасливу сім'ю. Ми пишаємося такими результатами і обов'язково допоможемо вам почати нове, успішне, благополучне життя, в якому просто не залишиться місця для наркотиків!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
call 24

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

+38 066 045 94 25