Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Лікування наркоманії в Донецьку і Донецькій області.

По всій Донецькій області проблема лікування наркозалежних виходить на перше місце. Наркоманія як хвиля нахлинула на нашу державу найбільш явно проявляється саме на Донбасі. Як боротися з цією епідемією місцева влада не знає, наркології не дають ніякого результату і навіть ті хто проходить успішно курс детоксакціі починає знову вживати наркотики. Успішне лікування наркоманії в Донецьку здійснюється тільки в реабілітаційних центрах, таких як Рецена! Наші фахівці зможуть допомогти вам повернутися до нормального життя!

Лікування алкоголізму Донецьк, Донецька область.

Центр реабілітації Рецена занімаетcя лікуванням алкоголізму і наркоманії в Донецьку і Донецькій області. Процес реабілітації проходить в 3 етапи. Це детоксикація, реабілітація, і ресоціалізація. На кожному етапі ми проводимо психологічний супровід пацієнтів, допомагаючи в кризові періоди тверезості. Основна мета це вироблення стійких навичок тверезості, і зміна системи цінностей людини. Від негативних до позитивних які вели до тверезого способу життя.

Реабілітаційний центр в Донецьку і Донецькій області

На наших центрах все роки панує атмосфера дружелюбності і взаєморозуміння. Адже у всіх наших пацієнтів одна загальна проблема, і ті хто має більший термін тверезості багато в чому допомагає, підказує і ділиться своїм досвідом проходження труднощів з якими він зіткнувся в цьому новому тверезому житті. На центрі періодично проходять спортивні заходи, що сприяє зміцненню дружніх і командних відносин.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
call 24

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

+38 066 045 94 25