Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Сьогодні в нашій країні навряд чи знайдеться сім'я, в якій би не зіткнулися з проблемою алкогольної залежності: будь це захоплення міцними спиртними напоями, пивом по п'ятницях або безневинними, на перший погляд, коктейлями в нічному клубі.

Лікування алкоголіків: невтішна статистика

Незважаючи на значне підвищення ставок акцизного збору і скорочення обсягів виробництва спиртних напоїв, чисельність тих, хто потребує лікування залежності від алкоголю, невблаганно зростає. Такої масової алкоголізації українського суспільства сприяє нестабільна економічна і політична ситуація в країні, безробіття, доступність, нелімітована реклама алкоголю, слабка профілактика алкоголізму серед населення і багато інших несприятливих чинників. Алкогольний бізнес в Україні розвивається дуже стрімко, приносячи своїм власникам мільйонний прибуток. Тільки вдумайтеся в ці цифри! За останній рік в нашій країні було вироблено: 195 тис. Декалітрів пива, 13 тис. Дал вина, 11 тис. Дал спирту і 9 тис. Дал слабоалкогольних напоїв. На додаток до цього 12,5 млн літрів спирту було імпортовано в Україну з інших країн.

Лікування алкоголізму в реабілітаційному центру "Рецена"

Україна давно віднесена Всесвітньою організацією охорони здоров'я до націй, які поступово вимирають, адже за рік середньостатистичний українець вживає близько 13 літрів спирту. Так, за офіційними даними, в нашій країні на 100 тис. Населення припадає 66 осіб в стані алкоголізму або алкогольного психозу. У 2015 році в Україні відбулося 134 тис. Дорожньо-транспортних пригод в стані алкогольного сп'яніння. В результаті 3900 осіб загинуло та 31,5 тис. людей були травмовані. Скільки сімей, де чоловік або дружина зловживають спиртним, було зруйновано, скільки дитячих сліз пролито можна тільки здогадуватися.

Як бачите, для того, щоб українці як нація зникли, не потрібно ні зброї масового знищення, ні стихійного лиха, ні епідемії. Повільно і впевнено ми самі себе вбиваємо.

Лікування алкоголізму: актуальні проблеми

Установи, що займаються лікуванням алкоголіків в Україні, практикують різні терапевтичні методи і прийоми. Однак більшість з них в процесі лікування обмежуються зняттям абстинентного синдрому і кодуванням. Безумовно, людей на короткий час відчуває себе легше і навіть припиняє пити через страх померти, але причина алкоголізму так і залишається невирішеною. Провідні світові наркологи підходять до подолання цієї проблеми комплексно, адже важливо не тільки усвідомити згубний вплив алковлеченія на організм, навчитися його стримувати, але і придбати нові навички (вести тверезий спосіб життя, вирішувати життєві труднощі без алкоголю і радіти життю, незважаючи ні на що) .

Лікування залежності від алкоголю в «Рецене» - реальна допомога!

Співробітники реабілітаційного центру «Рецена», не перший рік займаються вивченням проблем алкогольної залежності, інтерпретують її як патологічний стан організму, викликане систематичним вживанням спиртовмісних напоїв. Одужання алкоголіка на увазі успішне проходження цілого комплексу медикаментозних, фізіотерапевтичних, психологічних та адаптаційних заходів, спрямованих на формування у реабілітанта стійкого бажання жити тверезо.

Не важливо, проходите ви лікування залежності від горілки або пива, для позитивного результату необхідно проходження наступних етапів реабілітації (відповідно до еволюційної моделі одужання):

  1. Перехідний етап включає подолання абстинентного синдрому і фізичної залежності від алкоголю, а також роботу над внутрішньою мотивацією (визнання свого безсилля перед алкозалежністю).
  2. Стабілізаційний етап спрямований на вирішення першочергових фізичних і психологічних проблем і відновлення втраченого контролю над своїми думками і бажаннями.
  3. Початкове одужання - усвідомлення того, що алкоголізм - це хвороба, яка потребує лікування.
  4. Середня фаза одужання - кардинальна зміна способу життя (здорове харчування, адекватні фізичні навантаження, трудотерапія).
  5. Зріла фаза одужання - формування адекватної самооцінки, поліпшення комунікації.
  6. Соціалізація, ведення тверезого способу життя.

Таким чином, тривале лікування алкоголіків обумовлено фізіологічними і психологічними особливостями одужання: 1) гостра абстиненція (до 3 місяців); 2) слабко виражена «ломка» (3-6 місяців); 3) стабілізація (тільки через 6 місяців лікування). Успішно пройти всі ці випробування в комфортній обстановці, під пильним контролем висококласних фахівців можна тільки в реабілітаційному центрі «Рецена»!

4.4918032786885 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.49 (122 Votes)
call 24

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

+38 066 045 94 25